Komputronik

19.12.2019

Komputronik z ofertą dla małych firm

Liczba mikro i małych firmy w Polsce systematycznie rośnie. Obecnie to ponad 2 mln zarejestrowanych podmiotów. Jak wynika z danych REGON miejsce jednej zamkniętej mikrofirmy zajmują dwie nowo otwarte. Codziennie przybywa blisko 1 000 nowych jednoosobowych firm.

Tak duży rynek wymaga wsparcia technologicznego. Do codziennej pracy przedsiębiorcy potrzebują nie tylko sprzętu – komputerów, laptopów czy smartfonów – ale także oprogramowania oraz usług finansowych. Dostrzegając ogromny potencjał w sektorze mikro i małych przedsiębiorstw Komputronik przygotował dla nich specjalną ofertę.

Polacy są niezwykle zaradnym i przedsiębiorczym narodem. Wielu z nas decyduje się prowadzić własny biznes w różnych obszarach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę praktycznie dla wszystkich tzw. wolnych zawodów, m.in.: freelancerów, influencerów, dziennikarzy, grafików, architektów, lekarzy, prawników, księgowych czy szkoleniowców. Mogą oni w niej znaleźć nie tylko sprzęt, ale także propozycję kompleksowej obsługi IT oraz korzystne finansowanie i ubezpieczenie. Koniec roku to doskonały moment na zakup nowego sprzętu, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm, która pozwala także na skorzystanie z atrakcyjnego leasingu. - mówi Karolina Pietz Drapińska, dyrektor marketingu i PR Grupy Komputronik

W ofercie Komputronik przedsiębiorcy znajdą komputery stacjonarne, laptopy, smartfony, peryferia PC oraz akcesoria.

Wiemy jak trudno czasami podjąć decyzję o wyborze właściwego sprzętu, dlatego przygotowaliśmy także zestaw poradników, które w zależności od profesji ułatwią wybór. Wszystko zebraliśmy na jednej platformie, tak aby maksymalnie ułatwić zakup - Karolina Pietz Drapińska

Firmy, które planują lub już teraz realizują zakupy sprzętu elektronicznego mogą zapoznać się z przygotowaną ofertą i poradnikami na dedykowanej stronie. To platforma agregująca rozwiązania dla małych firm, ale też takich które prowadzą regularną sprzedaż internetową lub w sklepach stacjonarnych, a także dla dużych przedsiębiorstw i instytucji, które mogą skorzystać z oferty Komputronik Biznes.

Kompleksowe rozwiązania IT dla Biznesu

Firmy poszukujące rozwiązań IT optymalizujących prowadzenie biznesu mogą skorzystać z oferty Komputronik Biznes. To integrator rozwiązań IT oferujący doradztwo i kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji, bazujący na wysokich kwalifikacjach oraz know-how z dziedziny sprzętu, usług i oprogramowania. Komputronik Biznes specjalizuje się w outsourcingu druku i IT, projektowaniu serwerowni, usługach sieciowych, wdrażaniu i utrzymaniu systemów. W ofercie posiada także dedykowane rozwiązania dla e-commerce, systemy ERP i CRM.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@komputronik.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności