Posnania

31.10.2017

Kosmiczna przygoda z LEGO Star Wars w Posnanii!

Ponad tysiąc nagród, konstruowanie statków kosmicznych, budowanie wielkich figur i specjalne konkursy dla miłośników klocków LEGO i Gwiezdnych Wojen. W weekend 4 i 5 listopada na wszystkich klientów Posnanii czekać będzie specjalna strefa LEGO® Star Wars.

W najbliższy weekend Posnania przygotowała pełną atrakcji ofertę dla wszystkich fanów serii LEGO® Star Wars™. Przez dwa dni, od 12:00 do 18:00, w specjalnej strefie LEGO, uczestnicy będą mogli skorzystać z niezwykłych atrakcji oraz wygrać niesamowite nagrody.

Kosmiczna przygoda

W strefie Forum stanie Wielka Planeta LEGO®, przy której uczestnicy będą mogli zbudować swoje własne statki kosmiczne. Co godzinę, każdy będzie mógł wziąć udział w konkursie na najlepszą konstrukcję, w którym do wygrania będzie blisko 200 zestawów LEGO® Star Wars™ oraz 1 000 plakatów z motywem LEGO® Star Wars™. Młodzi konstruktorzy będą mogli również zbudować gigantycznego Mistrza Yodę i Lorda Vadera z ponad 20 000 elementów.

Dla najmłodszych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w budowaniu z klockami LEGO®, przygotowana zostanie strefa zabawy LEGO® DUPLO® z wielkim basenem pełnym klocków. – Zapraszamy do odwiedzenia strefy Lego® całe rodziny. Będzie to doskonała okazja do tego, aby razem z najmłodszymi odbyć podróż w czasie i przenieść się w okres dzieciństwa – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii.

Częścią wydarzenia będą również figury postaci filmowych, wykonanych w skali 1:1, z którymi będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Więcej informacji o wydarzeniu na www.posnania.eu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Ostatnią nagrodą jest tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year przyznany przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności