Komputronik

02.12.2019

Kupuj świąteczne prezenty i oszczędzaj!

Święta Bożego Narodzenia to najwspanialszy czas w roku. Rodzinna atmosfera, spotkania w gronie najbliższych i oczywiście prezenty. Co będzie tegorocznym hitem pod choinką? Oczywiście elektronika: smartfony, laptopy, tablety i akcesoria komputerowe.

Wybór właściwego prezentu to jedno z najtrudniejszych zadań przed Świętami. Z naszych obserwacji wynika, że konsumenci już teraz szukają przede wszystkim smartfonów i laptopów, które chcą ofiarować bliskim, ale także małego AGD. Z okazji zbliżających się Świąt nasi klienci będą mogli skorzystać z przygotowanych promocji oraz rozłożyć zakup prezentów na nieoprocentowane raty - mówi Karolina Pietz Drapińska, dyrektor marketingu i PR Grupy Komputronik

Na dedykowanej stronie można znaleźć smartfony, laptopy, komputery PC, akcesoria oraz sprzęt AGD i RTV w promocyjnych cenach sięgających nawet kilkudziesięciu procent. Komputronik przygotował także specjalne poradniki zakupowe dla kobiet, mężczyzn i dzieci, w których klienci znajdą inspiracje na świąteczne prezenty. Klienci mogą skorzystać także z listy życzeń, do której łatwo dodadzą wymarzone prezenty, a samą listę mogą przesłać swoim bliskim.

Kolejnym elementem świątecznej akcji będzie kalendarz adwentowy. Codziennie, do samej wigilii, na stronie internetowej Komputronik oraz na jego instastories pojawiać będzie się inny produkt w atrakcyjnej cenie.

Świąteczne raty RRSO 0%* obowiązywać będą w sklepach stacjonarnych oraz na stronie www.komputronik.pl.

Pracownia Świętego Mikołaja

Na kanałach social media Komputronik – Facebook i Instagram – do 24-go grudnia będzie można spotkać Świętego Mikołaja. Mikołaj będzie doradzał jakie prezenty można wybrać dla swoich bliskich oraz będzie się komunikował ze wszystkimi użytkownikami.

Świąteczna akcja Komputronik będzie promowana w radiu, kinach, Internecie oraz w kanałach własnych.

 

https://youtube.com/embed/7uP5zMhgG7M

 

*Przez RRSO należy rozumieć rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną na podstawie reprezentatywnego przykładu. Promocja ratalna obowiązuje w dniach 25.11 do 24.12.2019 i dotyczy zakupu wybranych produktów z oferty Komputronik. Szczegóły w regulaminie na Komputronik.pl.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@komputronik.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności