SM Mlekpol

11.04.2016

Łaciate z szansą na prestiżowy tytuł

SM MLEKPOL z Grajewa w finałowej 18-tce wyjątkowego plebiscytu.  Mleko UHT Łaciate 3,2% zostało zakwalifikowane do finału  Podlaskiej Marki 2016,

w kategorii produkt spożywczy. Jeszcze tylko przez dwa tygodnie można oddać głos na swoje ulubione mleko.

Osiemnastu finalistów Podlaskiej Marki wyłoniła Grupa Ekspertów obradująca pod przewodnictwem Marszałka Województwa Podlaskiego Jerzego Leszczyńskiego. Wybierano spośród 142 produktów. Sześciu laureatów Podlaskiej Marki wyłoni Kapituła Nagrody składająca się z osób zaufania publicznego. Zwycięzców konkursowej rywalizacji poznamy 25 maja br. podczas Gali Finałowej.

Swoją Podlaską markę wybiorą też internauci. Głosować można do 25 kwietnia br. za pośrednictwem strony www.podlaskamarka.pl. To nic nie kosztuje  a wśród głosujących rozlosowane będą atrakcyjne nagrody!

 

Kontakt dla mediów:

Kamila Syroka

rzecznik prasowy

SM MLEKPOL

email: kamila.syroka@v5group.pl

mobile: +48 505 223 467


Łaciate SM MLEKPOL

Mleko Łaciate 3,2 %UHT  tłuszczu reprezentuje najbardziej rozpoznawaną polską markę mleka. Łaciate powstało w 1995 r. i od razu zyskało uznanie konsumentów.  Jest pierwszym mlekiem UHT w Polsce – do dziś wiedzie prym w tej kategorii. Mleko Łaciate można nabyć w innowacyjnym opakowaniu kartonowym typu EDGE. Dzięki procesowi technologicznemu oraz aseptycznym opakowaniom jest produktem o przedłużonej przydatności do spożycia przy zachowanych w pełni wartościach odżywczych mleka. Od lat w zabawny, przyjazny sposób do produktów Łaciatych zachęca jego naturalna producentka czyli  łaciate krowa. W prowadzonej 20 już lat komunikacji marketingowej konsekwentnie pojawiają się  krowie łaty. W ten sposób podkreślamy naturalne źródło pochodzenia zarówno mleka Łaciatego jak i pozostałych produktów marki. Mleko Łaciate było wielokrotnie  wyróżniane zarówno przez przedstawicieli branży reklamowej – dwukrotna prestiżowa nagroda „effie awords: w 2009 i 2011 roku oraz Konsumentów –„ Ulubiona Marka  - wybór  konsumentów 2015”.

Łaciate dziś to już nie tylko mleko, ale również śmietanki, masło, serki śmietankowe.

Producentem mleka Łaciate jest Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL z Grajewa. To największy producent mleka i produktów mlecznych w Polsce.  Od lat niekwestionowany lider rodzimego mleczarstwa oraz jeden z dwudziestu największych przetwórców mleka w Europie. Produkty MLEKPOL-u powstają w 11 nowoczesnych i wysoko wyspecjalizowanych zakładach produkcyjnych m.in w : Grajewie, Zambrowie, Mrągowie, Kolnie, Sejnach, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej. Ponad 30% wyrobów SM MLEKPOL jest eksportowanych do krajów Ameryki Południowej, Azji, Europy i krajów Dalekiego Wschodu.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności