Komputronik

13.08.2019

Lato nadal w grze. Najlepszy sprzęt dla graczy

Gamingowe komputery PC, laptopy, fotele i akcesoria gamingowe – to niezbędnik każdego fana gamingu. Specjalnie z myślą o miłośnikach e-sportu Komputronik przygotował specjalny pasaż, w którym można znaleźć kilkadziesiąt produktów w atrakcyjnych cenach.

W promocyjnej ofercie można znaleźć między innymi jedne z najbardziej wydajnych komputerów gamingowych z serii Komputronik IEM oraz Komputronik Infinity, laptopy Lenovo Legion, klawiatury Corsair czy myszki Rapoo.

E-sport to jeden z kluczowych obszarów dla Komputronik. Wyrazem tego jest stworzona przez pracowników firmy Ekipa Komputronik Gaming. To grupa entuzjastów gier i świata gamingowego, której celem jest promocja e-sportu oraz gamingu w Polsce.

Idea Ekipy Komputronik Gaming narodziła się w naszych głowach już kilka lat temu. Ponieważ sami jesteśmy nałogowymi graczami, zawsze chcieliśmy zebrać grono osób o podobnych zainteresowaniach. W taki sposób powstała idea tworzenia treści interesujących szczególnie fanów gier komputerowych oraz zrzeszenia ich pod jednym szyldem. Przez nasze działania chcemy promować gaming oraz dbać o bezpieczeństwo w sieci wszystkich użytkowników. - Piotr Janus, współzałożyciel i brand manager Komputronik Gaming

Ekipę Komputronik Gaming tworzy ponad sto tysięcy subskrybentów. Na jej czele stoją: Piotr „Oparler” Janus oraz Arkadiusz „Radyjko” Popiel. Wspomaga ich grupa realizacyjna oraz współpracująca z nimi siatka streamerów.

Pełną ofertę promocyjną dla graczy można znaleźć na stronie https://www.komputronik.pl/promocje/lato-gry.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@komputronik.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności