SM Mlekpol

30.04.2019

MILKO FUN. Nowość Mlekpolu na długi majowy weekend.

                                                                           

Wiosenna nowość od Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie - trzy oryginalne kompozycje owocowe w linii MILKO Fun.

Dlaczego nowa linia jogurtów pitnych MILKO jest FUN? Bo łączy znane i pyszne polskie owoce z tropikalnym orzeźwieniem melona, granatu i kiwi. Jogurty MILKO FUN to nie tylko oryginalny smak, ale przede wszystkim korzystne dla organizmu składniki, takie jak witaminy i antyoksydanty. MILKO FUN nie zawiera barwników, konserwantów czy syropu glukozowo-fruktozowego. Bazą jogurtu jest naturalne mleko, z najczystszych polskich łąk, którego doskonałą jakość osiąga się dzięki karmieniu krów paszą bez GMO.

Dla wielu osób - zwłaszcza tych, które prowadzą aktywny tryb życia - nadejście wiosny oznacza powrót do długich spacerów, rowerowych wycieczek i sportów uprawianych na świeżym powietrzu. To z myślą o nich MILKO Fun jest zapakowane w praktyczny, wykonany z papieru kartonik o pojemności 330 ml. Wąskie i lekkie opakowanie, pozwala łatwo spakować nasze Milko nawet do niewielkiej torby lub plecaka. Wygodne rozwiązanie z nakrętką sprawia, że po jogurt można sięgnąć w dowolnej chwili, a płynna konsystencja pozwala się nim delektować podczas każdej aktywności.

Milko Fun dostępne jest  w trzech różnych wersjach smakowych truskawka z kiwi, malina z grantem i melon z poziomkami.  

 

Kontakt dla mediów:

Bartosz Grochal

rzecznik prasowy SM MLEKPOL

email: bartosz.grochal@v5group.pl

mobile: +48 505 223 467

                                                                                                     

Marka MILKO

Milko, marka należąca do Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie, obecna jest na rynku od 2003 roku. Milko to rodzina produktów fermentowanych, które powstały z najlepszego mleka pochodzącego od krów karmionych paszami bez GMO. Marka Milko, oprócz naturalnego jogurtu, maślanki i kefiru oferuje jogurty owocowe, deserowe i wyjątkową linię  owocowo-warzywną pod nazwą Acti Vege. Milko to produkt z czystym składem bez barwników, konserwantów czy syropu glukozowo-fruktozowego. Milko to marka dla osób aktywnych, prowadzących zdrowy tryb życia stąd jej funkcjonalne opakowanie typu „on the go”. Dzięki wygodnemu papierowemu kartonikowi o pojemności 330 ml Milko to idealna przekąska do pracy, szkoły czy na wycieczkę.  Produkty marki MILKO produkowane są w ZPM Mrągowo SM MLEKPOL.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności