Posnania

17.05.2017

Męski piątek vs. Kobieca sobota. Posnania zaprasza na galę boksu zawodowego i Spotkania z Sensem

19 maja w Posnanii odbędzie się oficjalna prezentacja zawodników Poznań Boxing Night, w której Krzysztof „Diablo” Włodarczyk zmierzy się z Noelem Gevorem. Dzień później, w sobotę 20 maja, w kinie Helios, zaplanowano pierwsze z całego cyklu Spotkanie z Sensem, którego gościem specjalnym będzie Beata Tadla – dziennikarka radiowa i telewizyjna.

Piątek dla mężczyzn

Poznań Boxing Night to kolejna edycja gali boksu zawodowego, która już w sobotę 20 maja odbędzie się w poznańskiej Arenie. Walką wieczoru będzie pojedynek o status pretendenta do tytułu mistrza świata IBF wagi junior ciężkiej pomiędzy Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem i Noelem Gevorem. – Cieszę się, że w Posnanii możemy gościć znakomitych sportowców, którzy mają szansę walczyć o tytuł mistrza świata – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii. – W piątek, o godzinie 14:00 w strefie Forum odbędzie się prezentacja i ważenie zawodników, na które serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów boksu – dodaje. Honorowy Patronat nad walką objął Prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak.

Sobota dla kobiet

Spotkania z Sensem, to cykl wykładów w trakcie których będzie można zadbać o swój rozwój osobisty. – Do współpracy przy pierwszej edycji Spotkań z Sensem zaprosiliśmy kobiety znane z mediów, które są nie tylko znakomitymi dziennikarkami, ale przede wszystkim trenerkami, mentorkami i adeptkami sztuki życia – mówi Agnieszka Juszkis dyrektor marketingu Posnanii. Pierwsze spotkanie „Nie pozwól innym decydować za Ciebie. Jak oswoić strach przed zmianą?” poprowadzi Beata Tadla. Odbędzie się ono już w najbliższą sobotę w kinie Helios, w godzinach 12:00 – 15:00.

Kolejną prelegentką będzie Paulina Młynarska, która spotka się z poznaniankami 24 czerwca. Wydarzenie odbywa się pod patronatem miesięcznika Sens – magazynu poruszającego zagadnienia z dziedziny rozwoju osobistego i psychologii.

Więcej informacji o planowanych wydarzeniach można znaleźć na stronie www.posnania.eu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Ostatnią nagrodą jest tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year przyznany przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności