Posnania

21.06.2018

Międzynarodowy Dzień Psa w Posnanii!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Psa Posnania zaprasza wszystkich właścicieli i miłośników czworonogów na wyjątkowe wydarzenie. W trakcie dwóch dni będzie można wziąć udział w targach psich akcesoriów, pokazach akrobacji i agility, a także wysłuchać porad weterynarza. Gośćmi specjalnymi będą przedstawiciele Fundacji Psavard oraz blogerka – Psia Matka.

Nie od dziś wiadomo, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Z okazji Międzynarodowego Dnia Psa Posnania przygotowała dedykowane wydarzenie, w ramach którego będzie można wspólnie ze swoimi pupilami spędzić to wyjątkowe święto. – Aleja Komedy, przed wejściem od strony Ronda Rataje, zamieni się w wieli targ psich akcesoriów. Na miejscu będzie można nie tylko nabyć unikatowe gadżety i akcesoria, ale także wysłuchać porad weterynarza oraz dowiedzieć się o zasadach podróżowania z psem w trakcie wakacji – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii. – Największą atrakcją z pewnością będzie dedykowana sesja fotograficzna. Na jej potrzeby przygotowana zostanie specjalna przestrzeń, w której będzie można przebrać zwierzęta w fantastyczne stylizacje i w ten sposób sprawić im niespodziankę – dodaje. W trakcie wydarzenia przeprowadzona będzie także zbiórka na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Poznaniu.

Posnania dla zwierząt

Posnania jest miejscem przyjaznym dla zwierząt, w którym można poruszać się ze swoimi pupilami. – Bardzo często czworonogi są naszymi najbliższymi przyjaciółmi. Chcemy, żeby towarzyszyły nam na każdym kroku, nawet w czasie zakupów – mówi Agnieszka Juszkis. – Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych klientów zwracamy uwagę właścicielom zwierząt, aby w trakcie wizyty w Posnanii były one na smyczy i w kagańcu. Każda osoba, która odwiedzi nasz obiekt razem ze swoim pupilem, może także skorzystać z misek z wodą, co szczególnie przydaje się w trakcie letnich upałów – dodaje.

Posnania nawiązała także stałą współpracę z Fundacją Psavard, która prowadzi szkolenia: „Pies – asystujący przyjaciel osoby niepełnosprawnej”. W ramach zajęć uczestnicy wraz z czworonogami odbywają zajęcia z zakresu posłuszeństwa, socjalizacji i skupienia na osobie niepełnosprawnej. – Szkolone przez nas psy towarzyszą osobom na wózkach inwalidzkich, w tym dzieciom, osobom z różnymi formami porażenia mózgowego czy z dystrofią mięśni – mówi Aneta Drzażdżyńska, prezes spółdzielni socjalnej Psavard. – W trakcie wizyt w Posnanii uczymy psy skupienia na właścicielach, co jest nieodzownym elementem ich codziennej pracy – dodaje. Z okazji Międzynarodowego Dnia Psa przedstawiciele Fundacji Psavard opowiedzą wszystkim uczestnikom o podstawowych zasadach poruszania się z psem po obiektach publicznych.

Międzynarodowy Dzień Psa odbędzie się na Alei Komedy, przed wejściem do Posnanii od strony Ronda Rataje, 30 czerwca i 1 lipca, w godzinach 11.00 – 17.00.

Więcej informacji na stronie www.posnania.eu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została wielokrotnie nagrodzona w międzynarodowych konkursach branżowych. Ostatnimi wyróżnieniami są nagrody „Lidera Dostępności” w kategorii: Obiekt usługowy, ICSC European Shopping Centre Awards 2018 w kategorii: New Development, Extra Large Centres, ICSC VIVA Best-of-the-Best Awards oraz PRCH Retail Awards 2017 w kategoriach: „najlepsze nowe centrum handlowe roku” oraz „kampania otwarcia centrum handlowego roku”, a także dwie złote statuetki ICSC Solal Marketing Awards 2017. Wcześniej Posnania zdobyła wyróżnienia Poland Eurobuild Awards 2017 w kategorii New Shopping Centre of The Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year oraz CEE Retail Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Posnania została również doceniona przez jury konkursu European Property Awards 2015, w którym zdobyła tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Development of the Year.

Posnania jest jednym z dwudziestu czterech obiektów handlowych w kraju zarządzanym przez Apsys Polska – wiodącego operatora branży w Polsce i we Francji.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności