Posnania

30.08.2017

Mistrzowie na start! Rozpocznij nowy rok szkolny z Lechem Poznań!

Trening z Lechem Poznań, pokazy tańca w wykonaniu Kolejorz Girls oraz zwiedzanie autokaru poznańskich piłkarzy – to wszystko czeka na każdego, kto odwiedzi Posnanię 2 i 3 września. Z okazji inauguracji nowego roku szkolnego na wszystkich czekają również specjalne promocje i rabaty.

W pierwszy wrześniowy weekend Posnania zachęca wszystkich do aktywnego spędzenia czasu. Przed wejściem głównym, od strony ulicy Kórnickiej, ustawione zostanie boisko piłkarskie na którym trenerzy i zawodnicy Lecha Poznań przeprowadzą zajęcia sportowe. ­– W ramach zajęć młodzi zawodnicy nauczą się żonglować piłką, strzelać na dwa kontakty czy podań w parze. Spośród najlepszych graczy razem z trenerami Lecha wybierzemy dwóch, którzy zostaną zaproszeni na trening do Akademii Lecha we Wronkach – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii. – Dodatkowo w sobotę nasi Klienci będą mieli okazję zobaczyć autokar poznańskich piłkarzy, a także obejrzeć występy Kolejorz Girls oraz wziąć udział w zajęciach fitness przygotowanych przez Fabrykę Formy – dodaje.

W niedzielę, zainaugurowana zostanie kolejna edycja akcji „Kolejorz gra z klasą”, w której udział biorą uczniowie poznańskich szkół podstawowych. Każda z drużyn, razem z jednym z zawodników Lecha, będzie rywalizować w sportowych konkurencjach. Wszystkie zajęcia odbędą się przed wejściem głównym w godzinach 13:00 – 16:00.

Posnania i Business Run

3 września odbędzie się 7. edycja największego charytatywnego biegu biznesowego Business Run. Od czwartku 31 sierpnia do soboty 1 września, w Rotundzie, będzie można odbierać pakiety startowe. Dodatkowo Posnania zorganizuje strefę dziecka na starcie imprezy. Na maluchów czekać będą animatorki, malowanie buziek oraz gry XXL. – Cieszę się, że mogliśmy włączyć się w tą piękną inicjatywę i zostać partnerem biegu. Mam nadzieję, że w tym roku ponownie uda się pomóc kolejnym osobą w walce z ich niepełnosprawnością – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii.

Stylowy powrót do szkoły

Z okazji inauguracji nowego roku szkolnego Posnania przygotowała specjalną ofertę rabatową na wybrane marki. Do 3 września można skorzystać z wyjątkowych okazji na akcesoria szkolne, kosmetyki, ubrania i akcesoria. Specjalne zniżki oferują również punkty gastronomiczne i usługowe. Promocyjna oferta obejmuje ponad 80 marek.

Więcej informacji o wydarzeniach i akcji rabatowej można znaleźć na stronie www.posnania.eu.

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została wielokrotnie nagrodzona w międzynarodowych konkursach branżowych. W tym roku zdobyła aż dwie złote statuetki ICSC Solal Marketing Awards. Wcześniej Posnania zdobyła wyróżnienia European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Posnania została również doceniona przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016, w którym zdobyła tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności