Komputronik Biznes

27.05.2020

Mobilny serwisant pomaga w pracy w terenie

  Mobilny serwisant to aplikacja, która została stworzona na potrzeby obsługi zleceń serwisowych i zarządzania zadaniami pracowników w terenie. Doskonale sprawdzi się jako narzędzie do kontroli i ewaluacji zadań.

Mobilny Serwisant to funkcjonalne narzędzie wspierające pracę zespołów techniczno – serwisowych. Aplikacja wykorzystuje zlecenia z bazy danych zgłoszeń serwisowych. Zlecenia nie są wprowadzane w aplikacji, a jedynie pobierane i aktualizowane poprzez odpytywanie czasowe oraz na żądanie źródła danych. Dzięki rozwiązaniom programistycznym można ją zintegrować z bazą zgłoszeń serwisowych. Możliwość integracji z zewnętrznymi systemami pozwala także na dopasowanie aplikacji do indywidualnych potrzeb każdej organizacji.

Poprzez wykonywanie zleceń w aplikacji, pracownik zostawia wpisy, które na poszczególnych etapach obsługi aktualizowane są w odpowiednich sekcjach danego zlecenia. Między innymi są to informacje dotyczące stanu urządzeń serwisowanych, informacje o wygenerowanym protokole wraz z załącznikami oraz zaktualizowane wartości pól w bazie Microsoft CRM Dynamics wynikające z podjętych kroków działań. Aplikacja oparta jest o architekturę klient – serwer, zaimplementowaną przy użyciu technologii ASP.NET Core 2.0 i Vue.js, dopasowanym do rozdzielczości urządzeń mobilnych.

Do pracy serwisanci wykorzystują tablety, dzięki czemu są mobilni i mogą na bieżąco uzupełniać postęp pracy. Co ważne, do obsługi aplikacji można także wykorzystać posiadane już narzędzia. System posiada funkcjonalności informowania serwisantów na bieżąco o nowych zgłoszeniach, jak również o niektórych akcjach podejmowanych przez członków zespołu.

Dzięki wdrożeniu zaprojektowanej przez Komputronik Biznes aplikacji można skrócić czas realizacji zleceń, na bieżąco zbierać dane z wizyt serwisanta, a także optymalizować prace poszczególnych pracowników i zespołów.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności