Tubądzin

21.01.2019

Nowości Ceramiki Tubądzin na Targach 4 Design Days w Katowicach

Najnowsza kolekcja Doroty Koziara dla Grupy Tubądzin, eleganckie propozycje od Macieja Zienia inspirowane modnym trendem na lastryko oraz nowe wzory kolekcji marki MONOLITH. To wszystko na stoisku firmy wyznaczającej kierunki w branży płyt ceramicznych i gresowych.

Już po raz drugi Grupa Tubądzin zaprasza profesjonalistów oraz wielbicieli designu na swoje stoisko (nr  43) podczas 4 Design Days. „Udział w wydarzeniu jest dla Grupy Tubądzin niezwykle istotny, bo  w Katowicach poruszane są najważniejsze tematy w światowym designie – trendy zgodne ze zrównoważonym rozwojem społeczeństw, ekologia, związki designu z kulturą czy konkurencyjność przedsiębiorstw” – mówi Amadeusz Kowalski, wiceprezes zarządu Grupy Tubądzin - „Tym bardziej cieszy nas możliwość zaprezentowania tylu nowości na tak prestiżowej imprezie” – dodaje.

Na stoisku Ceramiki Tubądzin zobaczyć będzie można nie tylko flagowe kolekcje firmy, ale przede wszystkim wyjątkową kolekcję Cielo e Terra By Dorota Koziara. Dorota Koziara, designer, artysta, architekt wnętrz, art director i ekspert w dziedzinie designu, zainspirowała się w pracy dla marki Tubądzin naturą, przyrodą oraz kolorami nieba i ziemi. Jej nowa kolekcja daje nieograniczone możliwości aranżacyjne w każdej przestrzeni. Składa się na nią 9 płyt w  kilku funkcjonalnych  formatach o grubości 6 lub 10 mm, dostępnych w ramach systemu modułowego.

Artystka obecna będzie na stoisku w czwartek (24 stycznia) i w piątek (25 stycznia)

Na stoisku zobaczyć można będzie także nowe kolekcje MARKI MONOLITH, które wydobywają
i inspirują się nieoczywistym pięknem zniszczonych powierzchni, spranych wzorów, skorodowanych metali i wciąż na nowo odkrywaną strukturą kamienia. Dzięki swoim rozmiarom (120 x 240 cm) dają one wiele możliwości aranżacyjnych.

Z kolei Maciej Zień zaprezentuje najnowszą kolekcję Terrazzo, inspirowaną możliwościami jakie daje lastryko, które jest obecnie jednym z najmodniejszych trendów wnętrzarskich. Jego wykorzystanie przez Tubądzin wiąże się z użyciem najnowocześniejszych technologii i pozostaje w zgodzie ze  światowymi, trendami w architekturze wnętrz. Terrazzo dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych – Grey i Graphite.

Ponadto Grupa Tubądzin na swoim stoisku zaprezentuje deski wielkoformatowe marki KORZILIUS w  trzech nowych kolorach oraz cieszące się niesłabnącą popularnością kolekcje łazienkowe marki Tubądzin.

Przedstawicieli marki Tubądzin również w tym roku nie mogło zabraknąć jako gości w  panelach i  dyskusjach. Wezmą oni udział w trzech sesjach tematycznych, wszystkie tłumaczone będą symultanicznie (PL/ENG):

24 STYCZNIA / godz. 14.00-15.30 / Sala Balowa A

ARCHITEKTURA. PRZESTRZEŃ PUBLICZNA Murale – miejskie dzieła sztuki

z udziałem Konrada Karmańskiego, architekta związanego z Grupą Tubądzin

24 STYCZNIA  / godz. 16.00-17.00 / Sala Konferencyjna 25

TECHNOLOGIE DESIGN-it-UPProjekt na starcie – półfinał konkursu.
Prezentacje twórców najlepszych rozwiązań i technologii z udziałem Amadeusza Kowalskiego, wiceprezesa zarządu Grupy Tubądzin.

25 STYCZNIA / godz. 14.00-15.30 / Sala Konferencyjna 9

DESIGN TWORZYWO. Szkło, kamień, ceramika.

z udziałem Tomasza Smusa, architekta marki Tubądzin oraz Krzysztofa Kuliga, produkt managera, Grupa Tubądzin

Serdecznie zapraszamy do udziału w 4 Design Days w Katowicach i odwiedzenia Grupy Tubądzin (stoisko nr 43). Więcej informacji: htpp://www.4dd.pl

 

-------

Grupa Tubądzin należy do największych i najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż  120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2018 firma sprzedawała swoje produkty do 40 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in.   Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów oraz  architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i  ekologiczne.

 

Kontakt dla mediów:

Agata Grenda

rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin

tel. kom. + 48 608 558 405

agata.grenda@tubadzin.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności