Komputronik

07.02.2020

Najlepsze pomysły na prezent od serca. Walentynki w Komputronik

14-go lutego obchodzimy walentynki – święto zakochanych. To nie tylko doskonała okazja do spędzenia czasu z ukochaną osobą, okazania jej uczuć, ale również pretekst do sprezentowania drobiazgu – od serca.

Najpopularniejszymi pomysłami na walentynkowy prezent są kwiaty, biżuteria i perfumy. Warto jednak pomyśleć o nieoczywistych podarunkach, które nie tylko sprawią przyjemność drugiej osobie, ale będą też użyteczne.

Specjalnie z okazji walentynek Komputronik przygotował specjalną stronę z poradnikami zakupowymi, które ułatwią wybór prezentu. Dodatkowo wybrany sprzęt z obszaru małego RTV i AGD objęty będzie atrakcyjnymi rabatami sięgającymi nawet kilkunastu procent.

Pełną ofertę można znaleźć na dedykowanej stronie.

Wygraj nagrodę dla drugiej połówki

Tylko do poniedziałku można wziąć udział w konkursie dla zakochanych. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: jaki sprzęt elektroniczny byłby najlepszym prezentem dla Twojej drugiej połówki i dlaczego? Odpowiedzi można udzielać na facebookowym profilu Komputronik.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@komputronik.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności