MyMusic

05.06.2020

Nietypowe lato, wyjątkowa oferta Niumi

  Świetnie ocenione przez klientki propozycje na czas pandemii, debiut akcesoriów do domu i ogrodu oraz wyjątkowa sesja do letniej kolekcji – modowa marka z grupy MyMusic skutecznie dopasowała się do wyjątkowego sezonu. MOMENTS Lato 2020 już dostępne. Letnia odsłona NIUMI HOME debiutuje 6 czerwca.

Joanna Łupicka udostępniła swój ogród, jako modelka wystąpiła Dorota Cieszyńska. Obie projektantki Niumi całymi sobą zaangażowały się w sesję zdjęciową do kolekcji MOMENTS Lato 2020. Pandemia ograniczyła możliwości związane z organizacją sesji zdjęciowych. W planach była Grecja, ale wiosną ten kraj był (i jeszcze przez chwilę jest) niedostępny, więc trzeba było szukać nowego rozwiązania. W ogrodzie CEO Niumi miejsca wystarczyło na dwie sesje – do MOMENTS Lato i do NIUMI HOME.

- Przygotowałyśmy akcesoria do ogrodu, poduszki, pufy, świece. Wszystko w kolorystyce letniej kolekcji – podkreśla Joanna Łupicka, CEO Niumi – Ludzie dużo więcej czasu spędzają teraz w domach, które wspólnie z ogrodami stały się podstawowym światem. NIUMI dopasowuje się do oczekiwań klientów, dlatego specjalnie dla nich robimy wyprzedaż produktów, których najbardziej potrzebują.

Ogród widać nie tylko w tle zdjęć. To także jeden z motywów wykorzystanych przy kreacji najnowszej linii MOMENTS Lato.

- Pierwsze letnie momenty łapiemy z domu, z ogrodu. To tutaj chcemy stworzyć naszą tropikalną wyspę i rajską plażę – tłumaczy Dorota Cieszyńska, projektantka Niumi – W wyjątkowych okolicznościach jeszcze bardziej chcemy zadbać o umysł, ciało…. i o wnętrze! Myślę, że w naszych najnowszych pomysłach lato można poczuć natychmiast.

Z pierwszych reakcji klientek wynika, że doceniają zaangażowanie Cieszyńskiej w cały proces, od konceptu przez dopilnowanie szycia aż do prezentacji.

Z podobnie pozytywną reakcją spotkały się wcześniejsze działania właścicielek marki. Od 16 kwietnia Niumi szyje maseczki – każda klientka, która zamawia produkt ze sklepu, dostaje maseczkę gratis. Ta zasada weszła również do salonów stacjonarnych, jak tylko zostały otwarte. Maseczki powstają z materiałów, które pozostały po szyciu poprzednich kolekcji, a Niumi stawia na zasadę zero waste i stara się niczego nie marnować. Uszytych i rozdanych jest już ponad dwa tysiące sztuk.

W czasie, gdy zdecydowana większość ludzi pracowała, uczyła się i odpoczywała w domach, Niumi wyszło naprzeciw tej sytuacji i zaczęło szyć komplety dresowe. Ubrania do swobodnego chodzenia po domu od razu się wyprzedały. Dresy są szyte na bieżąco, co kilka dni pojawia się nowy kolor, a każdego dnia 100-200 kompletów rusza do domów klientów. Szybkie dopasowanie oferty do nowych okoliczności sprawiło, że NIUMI odnotowuje dwucyfrowe wzrosty sprzedaży swoich produktów.

Dorota Cieszyńska i Joanna Łupicka założyły Niumi w 2013. Założycielki uważają, że moda jest sztuką i twórczą siłą wyrażania prawdziwego siebie. Kobiety z duszami artystek są pasjonatkami tworzenia ubrań tak wyjątkowych jak ich klientki, a jako misję Niumi wskazały umacnianie poczucia wartości kobiet.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności