MyMusic

27.08.2020

Niumi gotowe na jesień

  Dla kobiety silnej i podążającej swoimi ścieżkami – taka jest nowa kolekcja MOMENTS Jesień 2020. Na jej kształt wpływ miała osobowość księżnej Diany, która zainspirowała projektantki Niumi. Zaowocowało to połączeniem dworskiej klasyki i elegancji z prostotą i funkcjonalnością. W tym tygodniu premiera pierwszego dropu MOMENTS Jesień 2020.

- Nasze jesienne momenty stworzyłyśmy z myślą o chwilach, w których chcemy, aby wygoda i elegancja szły ze sobą w parze – podkreśla Dorota Cieszyńska, projektantka Niumi – Zakochałyśmy się w stylu angielskim i znalazłyśmy w nim swoją przestrzeń, z której wypłynęła ta jesienna kolekcja. Zainspirowane osobowością Księżnej Diany, która nie bała się odważnych decyzji, także tych modowych, stworzyłyśmy propozycje dla kobiety niezależnej i tworzącej nowe schematy. Dla kobiety, która jest też wspaniałą matką, pełną empatii i zrozumienia – opisuje Cieszyńska.

Premiery kolekcji MOMENTS są już ważnym elementem modowego kalendarza. Jesienna odsłona pokazuje co dokładnie kryje się za jej nazwą.

M – Marynarki i garnitury są zawsze hot! Na tegorocznych wybiegach pojawiły się ponownie, mimo że świat mody zadaje sobie pytanie czy ten ponadczasowy trend przetrwa pandemię. Jesienią będziemy je nosić z golfem i mokasynami lub na sportowo, z basicowym t-shirtem do białych sneakersów.
O – Ozdoby: wystarczy jedna, żeby przeprowadzić kompletną metamorfozę stylizacji. W tym sezonie pomogą w tym nowa odsłona herbu Niumi w formie eleganckiego, złotego haftu, ozdobne nakrycia głowy i dodatki podkręcające jesienno-zimowe looki.
M – Marsala to odmiana koloru bordowego. Bordo po przejściach, czerwień z domieszką brązu, odcień elegancki, kojarzony z kolorem włoskiego wina, nastraja pozytywnie i wywołuje poczucie ciepłego otulenia. Występuje jako dominujący, ale pojawia się też w detalach i dodatkach.
E – Elegancja, ponadczasowa. Jej połączeniem z funkcjonalnością, przy zachowaniu wyjątkowego szyku, jest garderoba księżnej Diany. Ona, jak nikt, potrafiła wykorzystać styl angielski i zinterpretować go na własne potrzeby. Zniewalające stylizacje Lady Di są wzorem, który naśladujemy tej jesieni.
N – Niespodzianki… W tym sezonie kolekcja MOMENTS została podzielona na dropy. Modele pojawiać się będą w trzech odsłonach. Pierwsza premiera pojawiła się 26 sierpnia, kolejne we wrześniu i październiku. Będą też pojedyncze nowości, premiery-niespodzianki.
T – Trendy. Tendencje, które zostaną na dłużej. Wśród rozwiązań ponadczasowych klasyczna biała koszula nadal w świetnej formie, garnitury eleganckie i sportowe, golf doskonały pod marynarkę czy koszulę. Print – krata, bo nieustannie robi oszałamiające wrażenie.
S – Sukienka, od której wszystko się zaczęło. Fason najbardziej kojarzony z marką Niumi. Na początku, 7 lat temu, były przecież tylko sukienki. I nadal są mocną stroną. Jesienne odsłony to propozycje zarówno do pracy, jak i na specjalną uroczystość. Do noszenia z kowbojkami, botkami i długimi kozakami. Pojawią się również propozycje na wigilijną kolację, a nawet sylwestrową noc.

Inspirację brytyjskim stylem, a szczególnie księżną Dianą, widać nie tylko w modowych propozycjach tworzących MOMENTS Jesień 2020.

- Idziemy szerzej jej tropem – tłumaczy Joanna Łupicka, współwłaścicielka Niumi – W 1997 roku, za namową starszego syna, Diana wystawiła na aukcję swoje suknie balowe (było ich aż 79). Całkowity dochód ze sprzedaży księżna przeznaczyła na cele charytatywne. Kreację, którą miała na sobie w 1985 roku w Białym Domu sprzedano za sumę 22,5 tys. dolarów! My we wrześniu uruchomimy grupę na Facebooku o nazwie „NIUMIHOLIC". To będzie kolejny kanał do komunikacji z naszymi Klientkami. Tam będziemy wrzucać raz w tygodniu unikatowy projekt Niumi – rzeczy, które nie weszły do sprzedaży w kolekcję jesienną bądź dodatkowe projekty przygotowane specjalnie na tę akcję. W komentarzach przeprowadzimy licytację, a zwycięzca/zwyciężczyni wybierze fundację/akcję/zbiórkę, na którą wpłaci wylicytowaną kwotę. Chcemy pokazać, że dobry look i dobre działania mogą iść w parze – zapowiada Łupicka.

V5group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl