Posnania

03.11.2016

Nowe linie lotnicze z Poznania

4 listopada rusza wielka loteria Posnania Airlines! Do wygrania są setki biletów lotniczych i tysiące kart podarunkowych. Wystarczy do 27 listopada zrobić zakupy w Posnanii za minimum 50 zł, wypełnić formularz zgłoszeniowy i zaplanować wakacje w dowolnym miejscu na świecie.

Posnania dla swoich klientów przygotowała specjalną loterię promocyjną, w której można wygrać ponad dwa tysiące nagród. Każda osoba, która w dniach 4 – 27 listopada zrobi w Posnanii zakupy za minimum 50 zł i wypełni formularz zgłoszeniowy weźmie udział w loterii. Organizator ma do rozdania 230 voucherów lotniczych, ponad dwa tysiące kart podarunkowych na kwotę 50 i 100 zł oraz bony do wykorzystania w jednym z biur podróży.

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

rzecznik prasowy

Centrum Posnania

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

mobile: +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to centrum handlowo-lifestylowe i największa inwestycja handlowa realizowana obecnie w Polsce i Europie Środkowej o wartości 1,2 mld zł. W nowoczesnej powierzchni handlowej kompleksową ofertę prezentuje 300 lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych marek, w tym 260 butików i 40 restauracji i kawiarni.

Posnanię wyróżnia również ponadstandardowa obsługa klienta i liczne usługi oparte na nowych technologiach. Posnania jest pierwszym obiektem handlowym na świecie zaprezentowanym w technologii wirtualnej rzeczywistości (virtual reality).

Posnania posiada również prestiżowy certyfikat BREEAM Interim z oceną ,,very good”, świadczący o energooszczędności obiektu i dbałości o środowisko. Budowie obiektu towarzyszyła modernizacja okolicznych ulic. Koszt inwestycji w rozwój infrastruktury drogowej i uzbrojenie niezagospodarowanego dotąd terenu o powierzchni 60 hektarów sięgnął ponad 100 mln zł. 

We wrześniu br. Posnania została uznana za jedną z najlepszych inwestycji handlowych w Europie i otrzymała prestiżową rekomendację organizatorów tegorocznej edycji konkursu „The European Property Awards” odbywającego się w Londynie.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności