SM Mlekpol

26.09.2019

Nowe opakowania śmietanek Łaciatych

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol w Grajewie odświeża opakowania śmietanek Łaciatych nadając im nowoczesny i bardziej przejrzysty  wygląd. Śmietanki Łaciate w zmienionej szacie graficznej dostępne są już w sklepach.

Łaciate jest najbardziej rozpoznawaną marką mleczarską w Polsce. Mlekpol, właściciel marki, wprowadza lifting opakowań śmietanek Łaciatych, które dzięki nowej szacie są wizualnie bardziej przyjazne konsumentom. Zupełnie nową zieloną kolorystykę otrzymał kartonik śmietanki Łaciatej 12%, na którym dominujący kolor brązowy został zamieniony na soczystą zieleń. Pozostałe opakowania zachowały dotychczasową kolorystykę. Wszystkie opakowania otrzymały nowe apetyczne wizualizacje, które nie tylko są ładne, ale również zachęcają do zakupu i użycia każdej ze śmietanek w kuchni.  Dodatkowo zmieniono kolor zakrętki w całej linii śmietanek na biały – kolor mleka.

Śmietanki Łaciate są wyprodukowane z najlepszego polskiego mleka. Zawierają wiele cennych witamin i minerałów. Świetnie sprawdzają się jako dodatek do kawy, zup, sosów i sałatek, a także słodkich deserów, tortów i koktajli. Śmietanki Łaciate można wykorzystać w kuchni do potraw  na zimno i na gorąco. Śmietanki UHT 30% i 36% łatwo się ubijają i idealnie nadają się do dekoracji ciast i jako dodatek do owoców sezonowych.

 

Kontakt dla mediów:

Bartosz Grochal

rzecznik prasowy

SM MLEKPOL

email: bartosz.grochal@v5group.pl

mobile: +48 505 223 467

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności