Posnania

22.08.2016

Nowe usługi na poznańskim rynku handlowym

Posnania jako pierwsze Centrum Handlowe w Wielkopolsce wprowadza ponad 30 unikalnych usług, które umilą i ułatwią zakupy wszystkim klientom. Po raz pierwszy na poznańskim rynku będzie można skorzystać z hands free shopping, pomocy consierge, parkowania samochodu przez wykwalifikowany personel czy też click and try - wygodnego odbierania przesyłek kurierskich z możliwością przymierzenia odzieży i ewentualnego zwrotu.

Na kilka tygodni przed otwarciem Posnanii znana jest już jej pełna oferta usług dodatkowych. Oprócz możliwości zrobienia zakupów w jednym z dwustu sześćdziesięciu sklepów czy posilenia się w blisko czterdziestu kawiarniach i restauracjach, klienci będą mogli skorzystać z szerokiego wachlarza świadczeń dodatkowych, które z pewnością wpłynął na ich komfort robienia zakupów.

Pierwszy raz na rynku

Na wszystkich klientów Posnanii czeka wiele nowości i niespotykanych wcześniej rozwiązań skoncentrowanych na customer experience. Będzie można m.in. skorzystać z usługi concierge, pozwalającej na rezerwację biletów, stolików w restauracji, zamawianie środków transportu czy organizowanie rozrywek. Drugą nowością jest usługa click & collect, dzięki której klienci nie będą musieli martwić się o obiór przesyłki kurierskiej, ponieważ będą mogli zamówić ją do Posnanii i odebrać w godzinach otwarcia centrum. Unikatową usługą jest także hands free shopping, czyli możliwości swobodnego robienia zakupów i odbioru toreb dopiero na koniec wizyty w centrum, w punkcie informacyjnym.

Komfort przede wszystkim

Posnania będzie miejscem w którym komfort klientów jest najważniejszy. Dlatego wśród trzydziestu czterech usług dodatkowych znajdą się jeszcze m.in.: valet parking, zakupy z dostawą do domu, usługi osobistego stylisty, organizacja urodzin i listy prezentów na miłe okazje. Dodatkowo będzie można znaleźć wypożyczalnię wózków dziecięcych i inwalidzkich,  bransoletkę tożsamości dla dziecka - gadżetu, który wzmacnia idee bezpieczeństwa dzieci w przestrzeniach publicznych, punkt informacji turystycznej czy asystenta osób niepełnosprawnych.

W Posnanii będzie można swobodnie korzystać z własnych urządzeń elektronicznych, ponieważ w obiekcie znajdą się dwie stacje ładowania urządzeń mobilnych, a także samoobsługowa stacja ładowania pojazdów elektrycznych. – Chcemy by Posnania była miejscem wygodnym dla każdego, gdzie nasi klienci mogą się dobrze czuć i mile spędzą czas, nie tylko robiąc zakupy – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii.

Nowością będzie też Posnania Premium Lounge, komfortowa przestrzeń i strefa wypoczynku, która może być też idealnym miejscem na spotkania biznesowe i prywatne. Dla gości dostępna będzie również codzienna prasa i magazyny, napoje i przekąski oraz bezprzewodowy Internet.

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

rzecznik prasowy

Centrum Posnania

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

mobile: +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to centrum handlowo-lifestylowe i największa inwestycja handlowa realizowana obecnie w Polsce i Europie Środkowej o wartości 1,2 mld zł. Jesienią 2016 r., na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni handlowej kompleksową ofertę zaprezentuje 300 lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych marek, w tym 40 wielko i średnio powierzchniowych sklepów, 220 butików, 40 restauracji i kawiarni.

Posnanię wyróżni również ponadstandardowa obsługa klienta i liczne usługi oparte na nowych technologiach. Posnania jest pierwszym obiektem handlowym na świecie zaprezentowanym w technologii wirtualnej rzeczywistości (virtual reality).

Posnania posiada również prestiżowy certyfikat BREEAM Interim z oceną ,,very good”, świadczący o energooszczędności obiektu i dbałości o środowisko. Budowie obiektu towarzyszy modernizacja okolicznych ulic. Koszt inwestycji w rozwój infrastruktury drogowej i uzbrojenie niezagospodarowanego dotąd terenu o powierzchni 60 hektarów sięgnie ponad 100 mln zł.

We wrześniu br. Posnania została uznana za jedną z najlepszych inwestycji handlowych w Europie i otrzymała prestiżową rekomendację organizatorów tegorocznej edycji konkursu „The European Property Awards” odbywającego się w Londynie.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności