MyMusic

04.09.2020

Nowe wyzwania ikon Young Stars

  Weronika Juszczak wystąpi na 57. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Sylwia Lipka zacznie zmagania w „Tańcu z Gwiazdami”. Obie piosenkarki spod skrzydeł MyMusic właśnie dziś, 4 września, czeka kolejny ważny krok w karierze.

Lipka została jedną z gwiazd 11. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Aktorka, piosenkarka i youtuberka wystąpiła już nawet w dwóch marcowych odcinkach programu, ale w trakcie drugiego z nich Telewizja Polsat, w związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19 w Polsce, ogłosiła decyzję o   zawieszeniu popularnego show do jesiennej ramówki. Teraz nadszedł czas zapowiedzianego powrotu i Sylwia Lipka, której partneruje Rafał Maserak – zawodowy tancerz, wicemistrz Polski w dziesięciu tańcach, znów pojawi się na telewizyjnym parkiecie.

Piosenkarka udowadnia, że świetnie radzi sobie na różnych polach. W opublikowanym w tym tygodniu zestawieniu magazynu Forbes młoda artystka zajęła 20. miejsce w rankingu „Najbardziej wpływowych ludzi w polskim Internecie”. Na tej liście znalazła się zatem wyżej niż Magda Gessler, Cleo czy Krzysztof Gonciarz. Równie silne wrażenie jak na internautach influencerka planuje wywrzeć na jurorach i widzach telewizyjnego show.

W ważnym dla polskiej muzyki miejscu pojawi się natomiast inna artystka MyMusic. Weronika Juszczak zaśpiewa podczas koncertu „Od Opola do Opola” w wieczór otwierający 57. Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. To będzie podsumowanie sezonu artystycznego polskiego środowiska twórców i wykonawców piosenek. Oprócz Weroniki w konkursie wystąpi też 14 innych muzyków, a wyniki głosowania internetowego, w którym wybrany zostanie największy przebój koncertu, zostaną ogłoszone jeszcze dziś.

Juszczak zadebiutowała w 2016 roku singlem „Możesz Zatrzymać Nas”. Niespełna dwa lata później wydała debiutancki album studyjny „INNA”. W tym roku, dokładnie 13 marca, gdy Sylwia Lipka dowiadywała się o zawieszeniu „Tańca z Gwiazdami”, Weronika Juszczak wróciła na rynek solowym kawałkiem „Sprint”. Utwór powstał dzięki współpracy z producentami muzycznymi: Juliuszem Kamilem (który wcześniej opowiadał za produkcję Roxany Węgiel, Marcina Sójki i Natalii Zastępy), Konradem Bilińskim (współtwórcą przebojów Grzegorza Hyżego oraz Natalii Szroeder), a także z Michałem Wasilewskim (Atari Wu) oraz BARANOVSKIM. „Sprint” podbił serca słuchaczy i zarazem listy przebojów (m.in. 1. miejsce w TOP13 – Liście przebojów Radia WAWA czy 2. lokata na POPliście RMF FM).

Obie piosenkarki zaczynały karierę w Young Stars. Dzięki temu młodzieżowemu projektowi wydawnictwa MyMusic mogły szlifować swoje talenty, a także korzystać z szansy na rozwinięcie karier. Udało im się przebić i pojawić w radiu, telewizji, a nawet kinie. Mają ogromne rzesze fanów, którzy wspierają je od początku. Wspólnie z innymi gwiazdami YS tworzyły m.in. utwory „Magnes” i „Możesz”; kampanie reklamowe Young Stars Frugo czy Young Stars Festival.

Weronika Juszczak i Sylwia Lipka nie zatrzymują się. Koniec lata jest dla nich początkiem nowego etapu w karierze.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności