SM Mlekpol

01.03.2019

Nowy sezon Doradcy Smaku z gwiazdorską obsadą produktów Mlekpolu

Serki śmietankowe, śmietanki, masło, kefir i twarogi ze Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie, to tylko niektórzy główni bohaterowie najnowszego sezonu programu Doradca Smaku emitowanego na antenie stacji  TVN.

Doradca Smaku to popularny program kulinarny na antenie TVN, w którym najlepsi szefowie kuchni, dzielą się swoimi przepisami. To  4 sezon serii,  w którym produkty Mlekpolu odgrywają główne role. Już w środę   6 marca  premierowy odcinek z cenioną przez konsumentów Maślanką Mrągowską.

Maślanka, zwykle kojarzona jest jako zdrowy i orzeźwiający napój. Tym razem zostanie zaprezentowana w zupełnie nowej odsłonie.  Widzowie zobaczą jej wszechstronne kulinarne zastosowanie i poznają przepis na znakomite Bliny gryczane z dipem i czerwonym kawiorem. W 11 kolejnych odcinkach, szef kuchni Robert Sowa, wprowadzi widzów w świat produktów Mlekpolu i ich szerokiego  zastosowania
w domowej kuchni.

Ogromna popularność programu Doradca Smaku oraz ciekawe przepisy , w których stosuje się nasze markowe  wyroby mleczarskie przekonała nas, że warto po raz kolejny zaprezentować widzom alternatywne sposoby ich używania w codziennym gotowaniu. – tak decyzję zaangażowania Mlekpolu w program  komentuje Małgorzata Cebelińska, Dyrektor Handlu Spółdzielni.

Każdy odcinek Doradcy Smaku to kolejny autorski przepis z zastosowaniem różnorodnych produktów Mlekpolu. Przygotowanie wspaniałych potraw przez mistrza Roberta Sowę, będzie można oglądać w telewizji TVN od marca do maja 2019 roku. Premiera pierwszego odcinka nowego sezonu Doradcy Smaku 6 marca o godzinie 20.10.

 

Kontakt dla mediów:

Bartosz Grochal

rzecznik prasowy

SM MLEKPOL

email: bartosz.grochal@v5group.pl

mobile: +48 505 223 467

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności