Schur Flexibles Poland

25.11.2016

Schur Flexibles Poland zaprasza przyszłych pracowników. Opakowania spożywcze najwyższej jakości

Jak powstają opakowania produktów spożywczych, dlaczego są bezpieczne dla żywności i spełniają wszystkie normy jakościowe, i w jakich warunkach pracuje produkujące je załoga – zademonstrowano dziennikarzom w siedzibie firmy Schur Flexibles Poland w podpoznańskim Bogucinie. Takie spotkania mają szczególną wartość, bo umożliwiają konsumentom przekonanie się o walorach produktów powstających w nowoczesnym zakładzie, a lokalnej społeczności – na lepsze poznanie działającej po sąsiedzku firmy.

- Proces tworzenia opakowań produktów jest skomplikowany i wymaga ścisłego przestrzegania ustalonych reguł – wyjaśnia pełniąca w czasie spotkania honory gospodarza Agnieszka Purczyńska, manager Działu Konfekcjonowania. – Należy przy tym zachować odpowiednie środki ostrożności, przestrzegać noszenia odzieży ochronnej i stoperów do uszu, dokładnie myć ręce przed wejściem na halę produkcyjną - dodaje. Wszystko po to, by zapewnić bezpieczeństwo pracownikom pracującym przy maszynach, ale także, by zachować  najwyższą jakość produktu. Firma szczyci się tym, że produkuje opakowania zawierające do dziesięciu kolorów oraz dwu i trzywarstwowe laminaty.

Firma Schur Flexibles Poland działa od 1996 roku, a w Bogucinie – od 1998 roku. Należy do cieszącej się ponad stusześćdziesięcioletnią tradycją grupy Schur International, i korzysta z najnowszych osiągnięć technicznych i najwyższych standardów w dziedzinie produkcji opakowań. Jej siedzibę tworzą dwa budynki, a w każdym z nich odbywają się inne procesy produkcji: w jednym tworzy się między innymi opakowania płatków śniadaniowych czy batonów, w drugim natomiast produkuje się worki na różnego typu produkty, od chleba po woreczki na tytoń.

Proces tworzenia opakowań jest długi – należy pamiętać o wyborze odpowiedniej farby, bezpiecznej dla użytkownika produktu; o odpowiednim doborze kolorów, zgodnym ze wzorcem; należy dokładnie przyjrzeć się każdej partii produktu, by wyeliminować ewentualne błędy w druku. Dopiero po tak szczegółowej analizie produkt może trafić do klienta. Jednak dzięki ciągłemu rozwojowi firmy, możliwe jest przyspieszenie procesu za pomocą wykorzystania nowoczesnych maszyn.

Schur Flexibles Poland cieszy się bardzo dobrą, wyszkoloną załogą i… zaprasza do swoich szeregów nowych pracowników. Zapewnia dobre warunki pracy na stanowiskach wyposażonych we wspomniane nowoczesne maszyny

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

mobile: +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności