Komputronik

19.08.2019

Oprogramowanie za grosze! Startuje Tydzień Legalnego Oprogramowania

System operacyjny Microsoft Windows Home 10, Microsoft Office 365 i Microsoft Office 2019 Home & Business, CorelDRAW, Norton Security – to wybrane programy, które będzie można znaleźć w ofercie Tygodnia Legalnego Oprogramowania.

Przez cały tydzień, od 19-go do 25-go sierpnia, w sklepie internetowym Komputronik będzie można znaleźć legalne oprogramowanie w atrakcyjnych cenach. Codziennie w ofercie znajdzie się inny produkt.

W związku ze zbliżającym się powrotem do szkoły przygotowaliśmy Tydzień Legalnego Oprogramowania. W naszej ofercie znajdą się najpopularniejsze i najbardziej potrzebne aplikacje i programy, które ułatwią pracę biurową i szkolną. Jednakże liczba egzemplarzy w promocyjnych cenach jest ograniczona. Z kolei dla firm poszukujących zaawansowanych rozwiązań, wdrożeń lub integracji systemów informatycznych, mamy w ramach Grupy osobną strukturę: Komputronik Biznes - mówi Karolina Pietz Drapińska, dyrektor marketingu i PR Grupy Komputronik

Dzień Windowsa

Windows to najpopularniejszy system operacyjny na świecie, z którego korzysta większość użytkowników, zarówno do użytku domowego, firmowego czy serwerowego. Prezentacja pierwszego graficznego środowiska produktu firmy Microsoft miała miejsce w listopadzie 1984 roku. Od tamtej pory pojawiły się aż 44 wersje i aktualizacje systemu.

Od kilku lat 24-go sierpnia obchodzony jest Dzień Windowsa. To święto wpisuje się w nasz Tydzień Legalnego Oprogramowania, dlatego dwa ostatnie dni promocji będą poświęcone najpopularniejszemu systemowi operacyjnemu w historii. Z tej okazji klienci będą mogli kupić system Microsoft Windows Home 10 w bardzo okazyjnej cenie. - komentuje Karolina Pietz Drapińska

Pełną ofertę Tygodnia Legalnego Oprogramowanie można znaleźć na stronie https://www.komputronik.pl/lp/tydzien-legalnego-oprogramowania/.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@komputronik.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności