Komputronik

27.08.2019

Ostatnie odliczanie przed Young Stars Festival 2019!

Niemal dwudziestu artystów i ponad osiem godzin muzyki na żywo. Już w najbliższy piątek 30 sierpnia na warszawskim Torwarze odbędzie się szósta edycja Young Stars Festival. Na specjalnej scenie będzie można zobaczyć między innymi Sylwię Lipkę, Bartka Kaszubę, Felivers czy Weronikę Juszczak oraz gwiazdy z zagranicy - HRVY, Bars & Melody, Roadtrip oraz Lukasa Riegera.

Young Stars Festival to największy muzyczny festiwal nastolatków i dla nastolatków. W tym roku odbędzie się już szósta edycja tego wydarzenia. Po raz pierwszy organizatorzy zdecydowali się stworzyć specjalną strefę Family Space, której partnerem został Komputronik.

W dedykowanej przestrzeni rodzice uczestników festiwalu będą mogli zrelaksować się, skorzystać z Barber Shop czy posłuchać muzyki. Na miejscu przygotowano również przestrzeń telewizyjną z bogatą ofertą filmową. Zaplanowano także prelekcje na temat mody, zdrowego żywienia, urody oraz ekologii i tolerancji. Dodatkową rozrywką będzie strefa Game Party, gdzie uczestnicy będą mogli zmierzyć się w rozgrywkach na konsolach i komputerach PC dla profesjonalnych graczy.

Bardzo się cieszę, że dołączyliśmy do Young Stars Festival. W ramach współpracy Komputronik będzie gospodarzem trzech stref dla uczestników wydarzenia: Meet&Greet, Game Party i Chillout Room. Jestem przekonana, że przygotowane atrakcje spełnią oczekiwania zarówno najmłodszych jak i ich rodziców i opiekunów. Dodatkowo podczas koncertu rozstrzygniemy nasz konkurs socialowy i ogłosimy zwycięzcę - komentuje Karolina Pietz Drapińska, dyrektor marketingu i PR Grupy Komputronik. 

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@komputronik.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności