Komputronik

17.10.2019

PRIDE z nowym składem osobowym! Oficjalna premiera drużyny podczas PGA na stanowisku Komputronik Gaming i Samsung4Gamers.

PRIDE – jeden z czołowych zespołów League of Legends ogłosi swój nowy skład osobowy na najbliższy sezon. Oficjalna prezentacja drużyny odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 14.00 na scenie Komputronik Gaming podczas Poznań Game Arena.

Prezentacja nowej drużyny to jedna z najbardziej interesujących premier jakie odbędą się podczas trzynastej edycji Poznań Game Arena. PRIDE weźmie też udział w Pro Team Time – rozgrywkach w League of Legends, w których zmierzą się w pojedynkach jeden na jednego z Devils One, Diablo Chairs oraz uczestnikami wydarzenia.

Przez całe wydarzenie na scenie Komputronik Gaming odbywać się będzie szereg atrakcji. Na miejscu będzie można spotkać najlepszych gamingowców, m.in. Lisek HD, Hearthstone, Agravein, Smarte czy Radyjko, z którymi będzie można spróbować swoich sił podczas rozgrywek.

Bardzo się cieszę, że po raz kolejny możemy współtworzyć PGA. Jako Ekipa Komputronik Gaming chcemy tworzyć interesujące treści dla fanów gier komputerowych i promować ideę e-sportu - tłumaczy Piotr Janus, brand manager Komputronik Gaming

Komputronik Gaming przygotował także atrakcje dla miłośników starych gier. Na stoisku Retro Gaming będzie można zagrać w „Back to 1998”, autorstwa polskich twórców. Na miejscu przygotowane będzie także stanowisko Samsung4Gamers pełne rozszerzonej rzeczywistości, które dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@komputronik.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności