Tubądzin

03.04.2020

Pierwsi laureaci Tubądzin Design Awards w kategorii Everyday Design wyłonieni.

Jury Grupy Tubądzin co miesiąc wybiera laureatów w kategorii Everyday Design. Wszystkie trzy miejsca na podium za styczeń i luty przypadły Irynie Pivniuk z Ukrainy.
Dodatkowo, wydarzenia t
owarzyszące konkursowi w ramach Tubądzin Design Days zmieniają formułę.

10 stycznia ruszyła kolejna, trzecia już edycja konkursu, na który czekają architekci
i projektanci z Polski i zagranicy. I choć nikt nie mógł spodziewać się, że dwa miesiące później  branża znajdzie się w zupełnie nowej rzeczywistości, Grupa Tubądzin, organizator konkursu, nader trafnie wybrała temat przewodni tegorocznej edycji - #nature #future #freedom. Ostatnie z haseł jest nawiązaniem do możliwości jakie daje współczesny design, nowoczesna technologia, wiedza oraz wyobraźnia zmieniająca rzeczywistość. Po pokonaniu światowejpandemii wszystkie te czynniki trzeba będzie bowiem zaprząc do jeszcze bardziej świadomego i odpowiedzialnego projektowania – przedmiotów i budynków, a także całego dobrostanu ludzkości.  Regulamin konkursu można znaleźć pod adresem

https://www.tubadzin.pl/design/pl/REGULAMIN.pdf

Tymczasem Grupa Tubądzin ogłasza zwycięzców ze stycznia i lutego w kategorii Everyday Design.

Iryna Pivniuk z Ukrainy zdobyła wszystkie trzy miejsca na podium. W swoich projektach wykorzystała kolekcje: Abisso White, Grand Cave Graphite, Grand Cave Grey.

Czwarte miejsce należy do Viktorii Demianienko, również z Ukrainy która przedstawiła projekt z kolekcjami: Pietrasanta, projektu Macieja Zienia oraz Colour i Abisso.

Kategoria Everyday Design przeznaczona jest dla wszystkich projektantów i architektów, którzy na co dzień tworzą projekty wnętrz prywatnych i publicznych z użyciem płytek ceramicznych – dla domów, w salonach sprzedaży, w mieszkaniach i biurach. Projekty można zgłaszać w każdym z trzech etapów konkursu – pierwszy trwa do 30 kwietnia, drugi do 31 lipca, a ostatni do 31 października. Laureaci każdego z etapów  w tej kategorii otrzymują status finalisty Tubądzin Design Awards, a więc szansę walki i o nagrodę główną, prenumeratę magazynu Elle Decoration, publikacje wyróżnionych prac na stronach konkursu oraz Facebooku Grupy Tubądzin, a także w Elle Decoration i WhiteMAD. Otrzymują również nagrody finansowe oraz atrakcyjne i wartościowe vouchery od Partnerów konkursu takich jak firma Grohe, Terma i AQform. Z kolei co miesiąc wyróżniani laureaci pokazują jakość i poziom konkursu, stanowiąc inspirację dla wszystkich biorących w nim udział.

Przed nami także zakończenie pierwszego etapu konkursu Tubądzin Design Awards w pozostałych kategoriach: Young Power i Unlimited Architeture.

Jednocześnie odpowiadając na bieżącą sytuację związaną ze stanem epidemii związanej z wirusem Z SARS-CoV-2 i poczuciem odpowiedzialności – za pracowników, partnerów, kontrahentów, Grupa Tubądzin zmuszona jest zawiesić działania związane z tegoroczną edycją Tubądzin Design Days, w planowanym kształcie. Ponieważ jednak od lat działania Grupy Tubądzin kojarzą się przede wszystkim ze stabilnością, jakością, trwałością, Grupa pracuje nad dostosowaniem formuły spotkań i eventów z architektami do obecnych, zachodzących na świecie zmian. I dlatego już niebawem zaprezentuje nową formułę tych wydarzeń - w atrakcyjnym i bezpiecznym wydaniu internetowym - eksperci będą śledzić i omawiać najważniejsze trendy i najistotniejsze obecnie tematy w branży projektowej, ważne dla jej stabilnego i efektywnego rozwoju.

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty irozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2019 firma sprzedawała swoje produkty do 50 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne. 

Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania – m.in. technologię Continua+, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.

Kontakt dla mediów:

Agata Grenda

rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin

tel. kom. + 48 608 558 405

agata.grenda@tubadzin.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności