Posnania

18.10.2017

Pierwsze urodziny Posnanii. 365 życzeń, za każdy wspólny dzień!

Posnania świętuje swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji spełni 365 życzeń poznaniaków, jedno za każdy wspólnie spędzony dzień. Urodzinowy „długi weekend” rozpocznie się już w czwartek 19 października i potrwa aż do niedzieli.

Od końca września do 8 października Posnania zachęcała Klientów do wskazania bliskiej im osoby, której życzenie chcieliby spełnić. Marzenia pięciu wybranych szczęśliwców zostaną zrealizowane, a ich łączna wartość wyniesie 25 000 złotych. Pozostałe 360 niespodzianek będzie czekało na Klientów w urodzinowy weekend.

W trakcie najbliższych dni na Klientów czeka dodatkowo 150 nagród, rabaty, konkursy oraz liczne niespodzianki. Nie może zabraknąć także tortu urodzinowego oraz koncertu jazzowego na który Posnania zaprasza wszystkich w czwartek o 19:30 do strefy Forum.

Do niedzieli, 22 października, wszyscy będą mogli skorzystać z ponad 130 wyjątkowych zniżek, nawet do 50%. Specjalna urodzinowa książeczka rabatowa dostępna będzie w Punktach Info, na aplikacji qpony.pl oraz będzie dystrybuowana na ulicach Poznania oraz na terenie Posnanii. W przestrzeni miasta będzie można spotkać także hostessy, które będą rozdawać karty podarunkowe do Posnanii.

Do obchodów pierwszych urodzin włączyli się także najemcy, którzy przygotowali wyjątkowe upominki dla Klientów. Będzie można je zdobyć w konkursach, które odbędą się one zarówno w Posnanii jak i w przestrzeni miejskiej.

To nie koniec niespodzianek. Wszyscy goście odwiedzający Posnanię otrzymają także słodkie makaroniki.

Prezenty za zakupy

Każdy, kto od 19 października do 10 listopada zrobi zakupy w Posnanii za minimum 100 zł, będzie mógł odebrać niezwykły kalendarz na 2018 rok. – Nasz kalendarz ścienny to również doskonały organizer dla całej rodziny, w którym można zaplanować każdy dzień rok. Mam nadzieję, że unikatowe kreacje i zapisane w nim nietypowe święta będą towarzyszyć naszym Klientom przez cały 2018 rok – mówi Agnieszka Juszkis.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została wielokrotnie nagrodzona w międzynarodowych konkursach branżowych. W tym roku zdobyła aż dwie złote statuetki ICSC Solal Marketing Awards. Ostatnim wyróżnieniem są nagrody PRCH Retail Awards 2017 w kategoriach: „najlepsze nowe centrum handlowe roku” oraz „kampania otwarcia centrum handlowego roku”.  Wcześniej Posnania zdobyła wyróżnienia European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Posnania została również doceniona przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016, w którym zdobyła tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności