Posnania

03.10.2017

Pierwsze urodziny Posnanii. Spełnią się życzenia!

365 życzeń swoich Klientów spełni Posnania, by uczcić pierwszy, wspólny rok. Obchody urodzin przyjmą formę podziękowań za wspólnie spędzony czas. Na Klientów czeka urodzinowy weekend atrakcji.

Dokładnie 19 października 2016 roku przez drzwi nowo otwartej Posnanii w ciągu jednego dnia przeszło 42 000 gości. Po niecałym roku działalności Posnania może poszczycić się rekordową liczbą ponad 12 milionów odwiedzających.

Przez ostatni rok Posnania osiągnęła wiele sukcesów. Została wielokrotnie nagrodzona w prestiżowych międzynarodowych konkursach między innymi The European Property Awards i ICSC Solal Marketing Awards. Największym wyróżnieniem jest jednak ciągłe zainteresowanie, którym Klienci obdarzają tę wyjątkową przestrzeń handlowo-rozrywkową. Przeprowadzone w czerwcu 2017 roku badania konsumenckie potwierdzają, że 77% mieszkańców Poznania i regionu zarekomendowałoby obiekt swoim znajomym, a dla 68% z nich Posnania to najchętniej odwiedzane centrum handlowe. Dlatego też obchody pierwszych urodzin zostały zaplanowane w sposób szczególny – by przede wszystkim uhonorować Klientów. Urodzinowy „długi” weekend rozpocznie się już w czwartek 19 października. Na gości czekać będą liczne niespodzianki i atrakcje.Dzięki naszym Klientom to był wspaniały rok dla Posnanii mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii. – Dlatego też postanowiliśmy podziękować naszym Klientom i spełnić ich 365 życzeń. Jedno za każdy wspólny dzień – dodaje.

Spełnij życzenia najbliższych!

Posnania zachęca Klientów do wskazania bliskiej im osoby, prosi o uzasadnienie wyboru i przesłanie zgłoszenia na specjalny adres e-mail posnaniaspelniazyczenia@posnania.eu. Życzenia pięciu wybranych szczęśliwców zostaną zrealizowane, a ich łączna wartość wyniesie 25 000 złotych. Pozostałe 360 niespodzianek będzie czekało na Klientów w urodzinowy weekend.

Aby w pełni wziąć udział w przygotowanych obchodach urodzin Posnanii i poznać wszystkie przygotowane atrakcje, warto śledzić informacje, które pojawiać się będą przede wszystkim na profilu facebookowym Posnanii i jej stronie internetowej.

Inauguracja obchodów urodzin Posnanii rozpocznie się 19 października i potrwa 4 dni.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została wielokrotnie nagrodzona w międzynarodowych konkursach branżowych. W tym roku zdobyła aż dwie złote statuetki ICSC Solal Marketing Awards. Wcześniej Posnania zdobyła wyróżnienia European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Posnania została również doceniona przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016, w którym zdobyła tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności