Posnania

30.10.2017

Pies – asystujący przyjaciel osoby niepełnosprawnej. Kolejne szkolenie w Posnanii

„Pies – asystujący przyjaciel osoby niepełnosprawnej” to cykl szkoleń dla osób niepełnosprawnych. W piątek, 3 listopada w Posnanii, odbędzie się kolejne spotkanie, w trakcie którego czworonogi odbędą zajęcia z zakresu socjalizacji i opanowania w miejscu publicznym. Organizatorem jest spółdzielnia socjalna Psavard.

Od początku kwietnia grupa 10 niepełnosprawnych osób wraz ze swoimi psami bierze udział w projekcie, który pomaga wyszkolić zwierzęta na asystentów. W pierwszy piątek listopada, w Posnanii odbędzie się kolejne spotkanie dla czworonogów i ich właścicieli.

W trakcie najbliższego szkolenia praca z psami polegać będzie przede wszystkim na spokojnym przejściu przez centrum handlowe i opanowaniu ekscytacji psa. Uczestnikom spotkania towarzyszyć będą trenerzy, którzy przez cały czas czuwać będą nad odpowiednim zachowaniem pupili – mówi Aneta Drzażdżyńska, prezes spółdzielni socjalnej Psavard. – Szkolone przez nas psy towarzyszą głównie osobom na wózkach inwalidzkich. W tej edycji biorą udział również dzieci z chorobami nowotworowymi i autyzmem oraz osoby niedosłyszące – dodaje.

Posnania jest miejscem, w którym swobodnie można poruszać się ze swoimi pupilami, gdy są one w kagańcu i na smyczy. W ofercie znajdują się również usługi dodatkowe dla osób niepełnosprawnych, które ułatwiają robienie zakupów. – Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych klientów chcemy, aby psy asystujące osobom niepełnosprawnym dobrze odnajdywały się w przestrzeni Posnanii – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii. – Aby zapewnić jak najlepszy komfort podczas szkolenia, uczestnicy wraz z psami będą korzystać z przestrzeni Premium Lounge w trakcie oczekiwania na swoją kolej – dodaje.

W Posnanii osoby niepełnosprawne mogę skorzystać z usługi asystenta, który pomaga w przemieszczaniu się po obiekcie, znalezieniu wskazanych rzeczy, noszeniu zakupów oraz innych czynnościach, które ułatwiają zakupy i pobyt w obiekcie. Do dyspozycji są również dwa wózki inwalidzkie, które można zarezerwować telefonicznie, mailowo lub w Punkcie Info i bezpłatnie wypożyczyć na czas wizyty.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została wielokrotnie nagrodzona w międzynarodowych konkursach branżowych. W tym roku zdobyła aż dwie złote statuetki ICSC Solal Marketing Awards. Wcześniej Posnania zdobyła wyróżnienia European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Posnania została również doceniona przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016, w którym zdobyła tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności