Grecos

21.03.2019

Plażowa Wiosna

W pierwszym dniu nowej pory roku Grecos ruszył z promocją „Plażowa Wiosna”. W wybranych hotelach klienci mogą zyskać do 300 zł rabatu na dorosłego oraz darmowy pobyt dla dziecka. Promocja obowiązuje na wyloty od 6 maja do 15 czerwca 2019.

Grecja cieszy się nadal rosnącym zainteresowaniem. W styczniu i lutym liczba osób przylatujących do tego kraju wzrosła o ponad 10 procent względem analogicznego okresu ubiegłego roku. Jeszcze większy ruch turystyczny w Grecji zaczyna się wraz z wiosenną pogodą. Wyjazdy poza szczytem sezonu zyskują popularność z roku na rok – to propozycja, dla tych, którzy nie mogą już doczekać się lata, a jednocześnie chcą korzystać z optymalnych warunków zarówno pogodowych, jak i cenowych. Wiosną unikną tłoku i upałów, jednocześnie ciesząc się upragnionym słońcem.

Wakacje w Grecji o tej porze roku to oferta szczególnie atrakcyjna dla osób, które nie muszą czekać na wakacyjną przerwę w nauce. Rodziców podróżujących z dziećmi w wieku przedszkolnym zainteresuje darmowy pobyt dziecka w hotelu (gdy dziecko mieszka z dwoma dorosłymi osobami od ceny całego wyjazdu odejmowany jest koszt pobytu dziecka w hotelu). Atrakcyjną cenę dla dorosłych zapewnia z kolei rabat do 300 zł.

Promocyjne warunki dotyczą hoteli w trzech kategoriach: Dla rodzin z maluchami, Dla par i Plażowy Hit. Podpowiedzią, gdzie można wypoczywać na najlepszych plażach, jest międzynarodowe oznaczenie Błękitna Flaga. W Grecji najwięcej plaż spełniających kryteria Blue Flag jest w regionie Chalkidiki i na Krecie. W obu tych kierunkach Grecos ma zróżnicowaną ofertę hoteli.

Promocja obowiązuje dla wszystkich kierunków z oferty Grecosa. Można z niej skorzystać dokonując rezerwacji do 4 kwietnia na wyloty od 6 maja do 15 czerwca. Regulamin promocji można pobrać ze strony internetowej www.grecos.pl/wakacje/plazowa-wiosna.

___

Grecos to wiodący touroperator specjalizujący się w organizacji wakacji w Grecji. Z jego usług skorzystało już ponad milion osób. Klienci Grecosa mogą wybierać spośród szerokiej oferty greckich destynacji oraz korzystać z unikalnych propozycji usług dodatkowych: Klubu Delfinki czy Klubu OPA! Wiedza, gwarancja bezpieczeństwa oraz profesjonalizm Grecosa zostały potwierdzone licznymi certyfikatami oraz nagrodami konsumenckimi. Grecos jest też zdobywcą prestiżowego tytułu Inspirującej Firmy przyznanego przez London Stock Exchange Group.

______

Kontakt dla mediów:

Adam Górczewski - Rzecznik Prasowy Grecosa

adam.gorczewski@grecos.pl

M: +48 608 55 44 68

T: +48 61 646 44 66

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności