Posnania

29.05.2018

Posnania Bike Parade po raz czwarty!

W sobotę 16 czerwca odbędzie się czwarta edycja Posnania Bike Parade. Rowerzyści przejadą malowniczą trasą przez Poznań na plażę nad Wartą na Ratajach, gdzie odbędzie się rodzinny piknik. Po raz pierwszy mieszkańcy miasta będą mogli wziąć udział w wielkim festiwalu dmuchańców oraz pojeździć na pumptruck’u. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 11, na Alei Komedy, przed wejściem do Posnanii.

Posnania Bike Parade to wielkie, kolorowe święto wszystkich rowerzystów, dla których rower jest wyrazem stylu życia. Już czwarty rok z rzędu barwna parada przejedzie ulicami Poznania i zakończy się piknikiem na plaży nad Wartą na poznańskich Ratajach. Na pierwsze 1 000 osób, które zarejestrują się na stronie www.posnaniabikeparade.pl lub na miejscu startu, czekają atrakcyjne pakiety startowe ufundowane przez Posnanię.

Go Green!

Podobnie jak rok temu zachęcamy wszystkich rowerzystów do przygotowania zielonych i ekologicznych stylizacji rowerowych, udekorowania swoich rowerów i wspólnej zabawy – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii. – Pragniemy, by zielony korowód przykuł uwagę mieszkańców miasta i Polski prezentując Poznań jako polską stolicę rowerową – dodaje. Na starcie wszystkich uczestników powita Jankes – jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób polskiego showbiznesu. Rowerzyści będą mogli odebrać pakiety startowe, udekorować swoje rowery oraz wziąć udział we wspólnej rozgrzewce. Wydawanie pakietów startowych rozpocznie się o godzinie 11:00, tak by punktualnie w samo południe wszyscy ruszyli przez Poznań.

Tegoroczna trasa przejazdu wiedzie przez centrum miasta i liczy blisko 9 km. Spod Posnanii uczestnicy przejadą ulicami: Jana Pawła II, Estkowskiego, Małe Garbary, Armii Poznań, Aleje Niepodległości, aż do Królowej Jadwigi, a dalej na plażę nad Wartą przy Przystani Posnania.

Rodzinny piknik

Na mecie na uczestników imprezy będą czekać kolejne atrakcje. Znakowanie rowerów przez Policję, foodtrucki, animacje i konkursy dla dzieci. Największą niespodzianką dla najmłodszych będzie festiwal dmuchańców. – Każde dziecko, które zarejestruje się na stronie posnaniabikeparade.pl otrzyma od nas darmowe wejściówki na dmuchańce, które staną na mecie imprezy – mówi Agnieszka Juszkis. – To nie koniec niespodzianek jakie przygotowaliśmy. Po raz pierwszy w Poznaniu będzie można spróbować swoich sił na pumptruck’u – profesjonalnym torze do jazdy na rowerze, który gwarantuje świetną zabawę wszystkim użytkownikom – dodaje.

Posnania dla rowerzystów

Posnania to jedno z najbardziej przyjaznych miejsc dla rowerzystów w regionie, które już czwarty rok z rzędu angażuje się w organizację Parady. Wokół obiektu powstało ponad 6 km ścieżek rowerowych, a wszyscy miłośnicy jednośladów mogą korzystać z zadaszonych parkingów rowerowych, szatni i suszarni dedykowanej rowerzystom oraz dwóch samoobsługowych punktów serwisowych.

Więcej informacji na stronie www.posnania.eu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została wielokrotnie nagrodzona w międzynarodowych konkursach branżowych. Ostatnimi wyróżnieniami są nagrody „Lidera Dostępności” w kategorii: Obiekt usługowy, ICSC European Shopping Centre Awards 2018 w kategorii: New Development, Extra Large Centres, ICSC VIVA Best-of-the-Best Awards oraz PRCH Retail Awards 2017 w kategoriach: „najlepsze nowe centrum handlowe roku” oraz „kampania otwarcia centrum handlowego roku”, a także dwie złote statuetki ICSC Solal Marketing Awards 2017. Wcześniej Posnania zdobyła wyróżnienia Poland Eurobuild Awards 2017 w kategorii New Shopping Centre of The Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year oraz CEE Retail Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Posnania została również doceniona przez jury konkursu European Property Awards 2015, w którym zdobyła tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Development of the Year.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności