Posnania

23.03.2017

Odśwież wnętrze na wiosnę. Posnania Future Trends prezentuje najnowsze trendy w designie

Jagoda z bloga Loving It, artyści z Pracowni HE-HO i Kuluza zaprezentują w najbliższy weekend najnowsze kierunki w designie i wystroju wnętrz. Od początku marca klienci Posnanii mogą zapoznać się z trendami w obszarze fashion, food i form w ramach Posnania Future Trends.

Przez cały miesiąc Posnania wprawia swoich klientów w wiosenny klimat oferując im szereg spotkań, warsztatów i wydarzeń, które przybliżają najnowsze trendy. – W najbliższy weekend Posnania stanie się najbardziej designerskim miejscem, pełnym kreatywności i inspiracji – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii. – Posnania Future Trends pozwala spojrzeć nam w przyszłość i poznać najnowsze trendy w modzie, jedzeniu i designie – dodaje.

Future Design

W trakcie tematycznego weekendu Posnania przygotowała szereg ciekawych i inspirujących spotkań. W piątek, od godziny 18 będzie można wziąć udział w warsztatach Do It Yourself, w trakcie których projektanci z pracowni Kuluza pokażą jak uszyć poduchy balkonowe oraz na czym polega smockowanie tkanin. W sobotę, w samo południe, odbędzie się spotkanie z Jagodą – dekoratorką wnętrz oraz autorką bloga Loving It Home&Lifestyle, która wprowadzi uczestników w tajniki dekorowania domu, zainspiruje do wiosennych zmian oraz przeprowadzi designerski live show. O godzinie 17:30 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu „Zostań twarzą magazynu Posnanii”, podczas którego poznamy osobę, która pojawi się na okładce lifestylowego czasopisma. W niedzielę, od godziny 12 artyści z Pracowni HE-HO poprowadzą warsztaty, w trakcie których będzie można stworzyć wiosenne wianki i oryginalne doniczki na kwiaty.

Więcej informacji o Posnania Future Trends można znaleźć na www.posnania.eu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Ostatnią nagrodą jest tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year przyznany przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności