Posnania

09.02.2017

Posnania funduje diamenty na Walentynki

W walentynkowy weekend w Posnanii, każdy kto dokona zakupów za min. 100 zł może otrzymać pierścionek z diamentem. Posnania przygotowała 600 kamieni wśród których ukryte jest 6 z najcenniejszego kruszcu. Klienci, którzy wezmą udział w zabawie zatrzymają wybrany przez siebie klejnot -  wartość nagrody zależy już tylko od szczęścia.

Walentynki to święto zakochanych. Posnania pragnie uatrakcyjnić ten czas wszystkim swoim klientom i dlatego w weekend poprzedzający ten dzień ma do rozdania niesamowite prezenty. - Każdy klient, który w dniach 11 i 12 lutego przyjdzie do Posnanii, będzie miał szanse na zdobycie niezwykłego pierścionka z prawdziwym diamentem – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii. - Wystarczy zrobić zakupy na kwotę minimum 100 zł, wypełnić formularz zgłoszeniowy i wziąć udział w konkursie – dodaje.

Znajdź diament

Zadaniem uczestników konkursu jest odnalezienie jednego z sześciu diamentów wśród sześciuset kamieni. Jeżeli uda się go właściwie wytypować, to trafi on do nowego właściciela w postaci pierścionka. Złe trafienie premiowane jest nagrodą gwarantowaną – cyrkonią. Każdy uczestnik, który wybierze swój kamień, będzie mógł zweryfikować jego autentyczność u rzeczoznawcy.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Ostatnią nagrodą jest tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year przyznany przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności