Posnania

19.10.2017

Posnania najlepszym nowym centrum handlowym roku!

Posnania zdobyła dwie prestiżowe nagrody podczas 8. edycji konkursu PRCH Retail Awards. Jury konkursowe uznało Posnanię za najlepsze nowe centrum handlowe roku, a także przyznało główną nagrodę w kategorii „Kampania otwarcia centrum handlowego roku”.

­– Tytuł najlepszego nowego centrum handlowego to dla nas ogromne wyróżnienie. W przeciągu roku osiągnęliśmy wyniki, które charakteryzują centra o ugruntowanej pozycji na rynku – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii. – Liczba klientów, systematyczny wzrost obrotów miesiąc do miesiąca oraz rosnąca odwiedzalność pokazują, że Posnania cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Poznania i regionu – dodaje. Uzasadniając swój wybór jury konkursowe podało, że takie inwestycje jak Posnania wskazują kierunki rozwoju nieruchomości handlowych w najbliższych latach. – Zgodnie z naszym mottem „iconic places” staramy się tworzyć i realizować innowacyjne przedsięwzięcia, wychodzące poza utarte schematy i wyznaczające trendy dla całej branży – dodaje Marek Ćwiek. W niecałe dwanaście miesięcy po otwarciu, Posnanię odwiedziło ponad 13 mln klientów. Jak wynika z przeprowadzonych badań, dla 68% mieszkańców regionu Posnania to najchętniej odwiedzane centrum handlowe. Jest miejscem pierwszego wyboru Klientów w kategoriach: mody męskiej, kobiecej i dziecięcej, zdrowia i urody oraz zabawek i artykułów dla dzieci.

Posnania Grand Opening, czyli wielkie otwarcie

Nagrodzona kampania otwarcia miała na celu osadzenie Posnanii w świadomości klientów jako nowego lifestylowego miejsca na mapie regionu. Szeroko zakrojone działania promocyjne zakończyła czterodniowa gala otwarcia. Gościem specjalnym wydarzenia była hollywoodzka gwiazda Eva Longoria, która dokonała uroczystego otwarcia Posnanii.

To kolejne wyróżnienie, które w ostatnich miesiącach przyznano Posnanii. W czerwcu została ona nagrodzona dwiema złotymi statuetkami ICSC Solal Marketing Awards w kategoriach: „Kampania otwarcia, rozbudowy i przebudowy” za Posnania Grand Opening oraz „Budowanie świadomości marki i pozycjonowanie” za projekt IN POSNANIA.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została wielokrotnie nagrodzona w międzynarodowych konkursach branżowych. W tym roku zdobyła aż dwie złote statuetki ICSC Solal Marketing Awards. Ostatnim wyróżnieniem są nagrody PRCH Retail Awards 2017 w kategoriach: „najlepsze nowe centrum handlowe roku” oraz „kampania otwarcia centrum handlowego roku”.  Wcześniej Posnania zdobyła wyróżnienia European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Posnania została również doceniona przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016, w którym zdobyła tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year.

Posnania jest jednym z dwudziestu trzech obiektów handlowych w kraju zarządzanym przez Apsys Polska – wiodącego operatora branży retail w Polsce i we Francji.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności