Posnania

21.04.2017

Posnania przynosi szczęście. Wygrana w loterii Leroy Merlin

Od połowy marca Leroy Merlin prowadzi urodzinową loterię. W losowaniu 10 kwietnia jedna z głównych wygranych padła w sklepie w Posnanii. Uroczyste wręczenie kluczyków do samochodu odbędzie się już w najbliższą niedzielę.

Mieszkanie, samochody i ponad 100.000 innych nagród – to wszystko można zdobyć w loterii Leroy Merlin. 10 kwietnia nagrodę główną zdobył pan Grzegorz z Poznania, któremu szczęście przyniosło Leroy Merlin Posnania. Zakupy w Posnanii sprawiły, że stał się właścicielem nowego Opla Merivy.

Uroczyste przekazanie kluczyków odbędzie się w najbliższą niedzielę, 23 kwietnia o 14:00 w strefie Forum Posnania.

Wielka Urodzinowa Loteria Leroy Merlin potrwa do 26 kwietnia. Do wygrania jest jeszcze jeden samochód oraz wkład finansowy na mieszkanie.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Ostatnią nagrodą jest tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year przyznany przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności