Posnania

10.08.2017

10 milionów klientów w 10 miesięcy! Posnania ustanawia kolejne rekordy

Od otwarcia Posnanii, 19 października ubiegłego roku, odwiedziło ją już ponad 10 milionów klientów. Wyjątkowe usługi, niestandardowa rozrywka, unikalny tenant mix i skuteczne akcje marketingowe zadecydowały o jej sukcesie.

– Koncepcja Posnanii oparta jest na najlepszych światowych wzorcach – nowoczesnych technologiach, niespotykanej wcześniej ofercie usług dodatkowych, designie i zrównoważonym zagospodarowaniu przestrzeni wokół obiektu – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii. ­– To połączenie zyskało uznanie zarówno wśród ekspertów, jak i naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta handlowa jak i organizowane przez nas wydarzenia były odpowiedzią na potrzeby współczesnych konsumentów – dodaje.

Posnania to lider w zakresie jakości obsługi klienta. Gwarantuje szeroki wachlarz usług dodatkowych, które uprzyjemniają pobyt i ułatwiają robienie zakupów. Posnania jako pierwsza na rynku oferuje takie usługi jak Handsfree Shopping, Conceirge czy Collect & Try. Wyróżnikiem miejsca jest także Valet Parking, czyli pomoc wykwalifikowanego personelu w parkowaniu samochodu oraz komfortowa strefa – Posnania Premium Lounge, w której można w wygodny sposób spędzić czas w oczekiwaniu na realizację usług lub odbyć spotkanie biznesowe. 

Oferta Posnanii obejmuje 300 światowych i lokalnych marek. Na powierzchni 100 tys. m2 znajduje się 260 butików oraz 40 kawiarni i restauracji.

Posnania została otwarta w środę 19 października 2016 r., a gwiazdą wieczoru była Eva Longoria – amerykańska aktorka, modelka i projektantka kolekcji modowej.

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Ostatnią nagrodą jest tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year przyznany przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności