Posnania

30.11.2016

Miej gwiazdkę z nieba. Daj gwiazdkę z nieba! Posnania wspiera rodzinny dom dziecka

Akcja charytatywna „Miej gwiazdkę z nieba. Daj gwiazdkę z nieba!” to szansa na wsparcie potrzebujących dzieci w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Zbiórka datków potrwa do 23 grudnia. Posnania dołoży do uzbieranej kwoty 10 tys. zł, które pomogą spełnić marzenia najmłodszych.

W Posnanii będzie można zrobić nie tylko świąteczne zakupy, ale również wspomóc Rodzinny Dom Dziecka nr 1 na poznańskich Ratajach. Każdy, kto dokona świątecznego datku otrzyma złotą naklejkę w kształcie gwiazdki. Za uzbierane trzy gwiazdki będzie można odebrać świąteczny gadżet. - Święta to czas radości i miłości oraz rozpieszczania siebie i innych. Chcemy przypomnieć ludziom ideę Świąt Bożego Narodzenia i zachęcić ich do dzielenia się – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii. – Jako Posnania również chcemy dać potrzebującym dzieciom gwiazdkę z nieba i dlatego do uzbieranej kwoty dołożymy dodatkowo 10 tys. zł – dodaje. Specjalnie przygotowana skarbonka stanie przy wyjściu z Alpejskiej Wioski św. Mikołaja.

Dzięki uzbieranym środkom siedmioro podopiecznych Rodzinnego Domu Dziecka wraz z opiekunami będzie mogło spędzić zimowe ferie. W trakcie wypoczynku najmłodsi pojadą kuligiem, a także upieką kiełbaski na ognisku. Dodatkowo Posnania spełni też mniejsze marzenia i dzięki zebranym środkom ufunduje vouchery na kursy językowe, karnety na lodowisko i basen.

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”.  

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w konkursie CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności