Posnania

31.01.2018

Posnania z nominacją do Property Design Awards!

Posnania została nominowana do nagrody Property Design Awards w kategorii: Bryła Centrum Handlowe. Plebiscyt wyłoni najlepsze projekty oraz przestrzenie komercyjne i publiczne w Polsce. Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek odbędzie się w trakcie 4 Design Days 2018.

4 Desing Days to największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Na podstawie zgłoszeń czytelników portali Propertydesign.pl i Propertynews.pl oraz prac jury konkursowego Posnania jest jednym z pięciu obiektów nominowanych w kategorii Centrum Handlowe.

– Ta nominacja to dla nas ogromne wyróżnienie, tym bardziej, że została przyznana na podstawie opinii Klientów – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii. – Koncepcja Posnanii oparta jest na najlepszych światowych wzorcach – nowoczesnych technologiach, ciekawej architekturze i designie, niespotykanej wcześniej ofercie usług dodatkowych i zrównoważonym zagospodarowaniu przestrzeni wokół obiektu. Zgodnie z naszym mottem „iconic places” staramy się tworzyć i realizować innowacyjne przedsięwzięcia, wychodzące poza utarte schematy i wyznaczające trendy dla całej branży. Zachęcam wszystkich do głosowania na nasz obiekt – dodaje.

W konkursie nominowanych jest pięćdziesiąt obiektów, wnętrz i przestrzeni w dziesięciu kategoriach. Swoje głosy można oddawać do 11 lutego na stronie http://www.propertydesign.pl/konkurs/property-design-awards-2018,30/ . Uroczysta Gala wręczenia nagród Property Design Awards 2018 odbędzie się w dniach 15 – 18 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach i będzie towarzyszyć III edycji 4 Design Days.

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

 

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

 

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

 

Posnania została wielokrotnie nagrodzona w międzynarodowych konkursach branżowych. Ostatnim wyróżnieniem są nagrody PRCH Retail Awards 2017 w kategoriach: „najlepsze nowe centrum handlowe roku” oraz „kampania otwarcia centrum handlowego roku”, a także dwie złote statuetki ICSC Solal Marketing Awards 2017. Wcześniej Posnania zdobyła wyróżnienia European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Posnania została również doceniona przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016, w którym zdobyła tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year.

 

Posnania jest jednym z dwudziestu czterech obiektów handlowych w kraju zarządzanym przez Apsys Polska – wiodącego operatora branży w Polsce i we Francji.

 

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności