Posnania

28.11.2018

Posnania zaprasza na inaugurację iluminacji świątecznych

Blisko milion światełek, pół kilometra świątecznych girland, piętnastometrowa choinka, podświetlone renifery i jelonki – rozbłysną w sobotę 1 grudnia po godzinie 17.00 w Posnanii. Wydarzenie uświetni występ Międzypokoleniowego Chóru Teatru Polskiego oraz pokazy jazdy figurowej na lodzie i animacje na lodowisku.

Początek grudnia to czas kiedy wszyscy zaczynają myśleć o zbliżających się Świętach i przygotowują się na ten wyjątkowy okres. Tak samo robi Posnania. Już 1 grudnia swoje podwoje otworzy Alpejska Wioska Świętego Mikołaj o powierzchni ponad 200 m2. Na najmłodszych codziennie będzie czekał Św. Mikołaj, który wysłucha ich marzeń i życzeń. Wszyscy Klienci będą mogli także skorzystać z możliwości pakowania prezentów.

Wielka inauguracja

W sobotę punktualnie o godzinie 17.00 rozpocznie się odliczanie do uruchomienia świątecznych iluminacji. Przed wejściem głównym na mieszkańców czekać będzie szereg atrakcji: pokazy jazdy figurowej na lodzie, animacje oraz bajkowe postacie. Całość wydarzenia uświetni koncert Międzypokoleniowego Chóru Teatru Polskiego, który specjalnie na tę okazję przygotował świąteczny repertuar. – Ogromnie się cieszę, że po raz kolejny możemy wprowadzić mieszkańców regionu w świąteczny nastrój. W tym roku przygotowaliśmy dla nich koncert najbardziej rozpoznawalnych bożonarodzeniowych utworów. Gorąco zachęcamy wszystkich do włączenia się w naszą inicjatywę i do wspólnego śpiewania – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii.

W trakcie wydarzenie uczestnicy zobaczą także pokazy jazdy figurowej na lodzie oraz będą mogli wziąć udział w animacjach. W tym dniu wstęp na lodowisko przed Posnanią będzie bezpłatny.

Pośmigaj na łyżwach!

W pierwszy weekend grudnia swoją działalność zainauguruje też lodowisko przed wejściem od strony ul. Kórnickiej. Ślizgawka o powierzchni 600 m2 dostępna będzie dla mieszkańców codziennie, w godzinach 10:00 – 21:00. Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni łyżew oraz szatni. – Posnania to nie tylko miejsce w którym można zrobić zakupy. Cały czas rozszerzamy swoją ofertę i przygotowujemy atrakcje, które pozwolą poznaniakom zrelaksować się i aktywnie wypocząć – mówi Agnieszka Juszkis.

 

Więcej informacji na stronie www.posnania.eu.

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została wielokrotnie nagrodzona w międzynarodowych konkursach branżowych. Ostatnimi wyróżnieniami są nagrody ICSC Solal Marketing Awards w kategorii: „Budowania świadomości marki i pozycjonowania”, „Lidera Dostępności” w kategorii: Obiekt usługowy, ICSC European Shopping Centre Awards 2018 w kategorii: New Development, Extra Large Centres, ICSC VIVA Best-of-the-Best Awards oraz PRCH Retail Awards 2017 w kategoriach: „najlepsze nowe centrum handlowe roku” oraz „kampania otwarcia centrum handlowego roku”, a także dwie złote statuetki ICSC Solal Marketing Awards 2017. Wcześniej Posnania zdobyła wyróżnienia Poland Eurobuild Awards 2017 w kategorii New Shopping Centre of The Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year oraz CEE Retail Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Posnania została również doceniona przez jury konkursu European Property Awards 2015, w którym zdobyła tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Development of the Year.

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 25 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności