Posnania

01.08.2017

Gitarowa Wielkopolska. Posnania zaprasza na jubileuszowy Festiwal Akademia Gitary

100 wydarzeń w 50-ciu miejscach w przeciągu 5 tygodni – tak w skrócie można przedstawić tegoroczną edycję Festiwalu Akademia Gitary. Już 11 sierpnia Wielkopolska stanie się europejską stolicą sześciu strun. Na mieszkańców regionu czekają koncerty, warsztaty, filmy i happening gitarowy. Część wydarzeń odbędzie się również w Posnanii, która została partnerem imprezy.

Jubileuszowy, dziesiąty festiwal, odbędzie się w dniach 11 sierpnia – 10 września. W tym roku partnerem Akademii Gitary została Posnania, w której odbędą się również koncerty i przeglądy gitarowe. – 4 i 5 sierpnia na scenie przed Posnanią, w ramach zapowiedzi imprezy wystąpią Patrycja Kawalec i Ewelina Misztal, czyli Meon Duo oraz Kacper Budziszewski i Andrzej Konieczny, którzy za pomocą gitary wprowadzą publiczność w hiszpańskie rytmy – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii. – Bardzo się cieszę, że możemy aktywnie włączyć się w jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Już dzisiaj serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców miasta do posłuchania wirtuozerskich aranżacji muzycznych w Posnanii – dodaje.

W kolejnych tygodniach w Posnanii usłyszymy także Biankę Szalaty i Ewelinę Koniec (11.08), NaliaH (18.08), Riffertone (19.08) oraz De Jacaranda (25.08). Wszystkie koncerty zaplanowano na godzinę 20:00, na scenie przed wejściem głównym do Posnanii.

Akademia dla najmłodszych

Swoich sił w grze na gitarze będą mogli spróbować również najmłodsi. Specjalnie z myślą o nich w Posnanii odbędzie się Akademia Gitary: Kids. Dzieci będą mogły zobaczyć spektakl teatralny ,,Bajka o głupim królu” Teatru Ladaco, połączony z mini występem muzycznym i zajęciami plastycznymi. Przedstawienia odbędą się 12 i 26 sierpnia o 12:00 w Posnanii.

Szansa dla amatorów

Po raz pierwszy w ramach festiwalu odbędzie się konkurs dla amatorskich zespołów gitarowych. Eliminacje i przegląd zespołów muzycznych zaplanowano w dniach 18-20 sierpnia, na scenie przed Posnanią. W trakcie zmagań jury wybierze również najlepszego gitarzystę, najlepszego gitarzystę basowego i najlepszego wokalistę.

Organizatorami Akademii Gitary są Stowarzyszenie Wielkopolan Bona Fide oraz agencja Good Taste Production. Więcej informacji i harmonogram festiwalu można znaleźć na stronie www.posnania.eu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Ostatnią nagrodą jest tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year przyznany przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności