Posnania

26.07.2017

Wakacje na półmetku. Posnania zaprasza na letnie atrakcje

Występ jednego z najzdolniejszych perkusistów młodego pokolenia, czytanie książek z poznańskim aktorem Andrzejem Niemytem oraz warsztaty dla dzieci – to wybrane atrakcje, które czekają na mieszkańców Poznania w najbliższych dniach. Wydarzenia organizowane są w ramach Posnania Playground – wakacyjnego projektu Posnanii.

W wakacyjne piątki Posnania zaprasza mieszkańców miasta na koncerty muzyczne. 28 lipca o godzinie 21:00 swój koncert zagra Max Psuja – pochodzący z Poznania perkusista, który grał na najważniejszych muzycznych festiwalach w kraju, m.in. Woodstock, Orange Warsaw czy Spring Break. – Okres wakacji to czas, kiedy rodzice poszukują atrakcji dla swoich dzieci. Jako Posnania przygotowaliśmy wyjątkową ofertę aktywnego spędzenia czasu. Mamy zarówno atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Jestem przekonany, że w te wakacje nikt nie będzie się nudził – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii.

Leniwe weekendy

Wakacyjne weekendy w Posnanii to czas na kawę z przyjaciółmi, rodzinny obiad i zajęcia dla najmłodszych. W najbliższą sobotę odbędą się warsztaty „Śpiewające nutki”, w trakcie których dzieci nauczą się tworzyć dźwięki przy wykorzystaniu swojego głosu oraz rekwizytów. ­– W sobotnie popołudnia przygotowaliśmy dla naszych klientów również atrakcyjną ofertę gastronomiczną – mówi Marek Ćwiek. – Razem z naszymi najemcami zachęcamy wszystkich do skorzystania bogatego letniego menu, przygotowanego przez wybitnych szefów kuchni – dodaje.

W niedzielne przedpołudnie, w strefie Home Sweet Home, Andrzej Niemyt – poznański aktor, przeczyta książki autorstwa Astrid Lindgren – "Jak Kalle rozprawił się z bykiem" oraz "Peter i Lena. Dwa opowiadania". – Uzupełnieniem niezwykle szerokiej oferty atrakcji i wydarzeń są też stałe atrakcje, z których będzie można skorzystać w najbliższych tygodniach. Fontanna, wenecka karuzela, wata cukrowa, lody i napoje – zagwarantują lato pełne rozrywek – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii.

Akademia Gitary w Posnanii

Akademia Gitary to jedyny w Europie festiwal dedykowany pasjonatom gry na gitarze, który swoim zasięgiem dociera do kilkuset tysięcy osób. Przez cały sierpień mieszkańcy regionu będą mogli wziąć udział w warsztatach, kursach, happeningach i koncertach gitarowych, których główną sceną będzie plac przed wejściem głównym do Posnanii.

Imprezę zainauguruje koncert Patrycji Kawalec i Eweliny Misztal, które zagrają na scenie przed Posnanią już 4 sierpnia. ­– Ogromnie cieszę się, że możemy być częścią międzynarodowego wydarzenia. Mieszkańców miasta zapraszamy nie tylko na występy najlepszych artystów, ale także na przeglądy gitarowe i tematyczne wieczory muzyczne – mówi Agnieszka Juszkis. – Dziękuję organizatorom – Stowarzyszeniu Wielkopolan Bona Fride i Good Taste Production, za zaproszenie do współtworzenia największej w Europie Akademii Gitary. Jestem przekonana, że w czasie festiwalu uda nam się odkryć wiele gitarowych talentów, o których za kilka lat będzie głośno – dodaje.

Więcej informacji o planowanych wydarzeniach można znaleźć na stronie www.posnania.eu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Ostatnią nagrodą jest tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year przyznany przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności