Posnania

07.09.2016

Posnania zaprasza rowerzystów

Od początku budowy Posnanii wiele inwestycji zaplanowano tu specjalnie z myślą o rowerzystach, a symbolem tego wyjątkowego zaangażowania stała się organizowana cyklicznie impreza – Posnania Bike Parade. Do tej pory na poznańskich Ratajach wybudowano już 6 km ścieżek rowerowych, które przyczynią się do komfortu jazdy i bezpieczeństwa rowerzystów. Dodatkowe udogodnienia dla cyklistów, które proponuje Posnania to  parkingi czy mobilne punkty napraw rowerów.

Rowerzyści, którzy przyjadą do Posnanii, do dyspozycji będą mieć dwa samoobsługowe punkty serwisowe z narzędziami niezbędnymi do wykonania drobnych napraw. Oba będę znajdować się w pobliżu wiat rowerowych, gdzie można wygodnie i bezpiecznie zaparkować pojazd. Kolejne udogodnienie stanowić będzie bezpłatna szatnia dla rowerzystów, wyposażona w 114 zamykanych szafek i 6 suszarek do odzieży.  Szatnia zlokalizowana będzie na poziomie -1, przy Posnania Premium Lounge. W planach jest także podziemny, monitorowany parking rowerowy.

Centrum, które uroczyście otwarte zostanie już za kilka tygodni, ma szansę stać się jednym z najbardziej przyjaznych rowerzystom miejsc w mieście. Posnania bardzo mocno angażuje się w promowanie zdrowego stylu życia i chce być ważną częścią nowoczesnej kultury miejskiej.

Od dwóch lat z inicjatywy Centrum organizowana jest Posnania Bike Parade – prawdzie święto rowerzystów, odbywające się w atmosferze rodzinnego pikniku, z konkursami i mnóstwem plenerowych atrakcji. Tegoroczna, druga edycja Posnania Bike Parade zainaugurowała poznańskie lato w mieście – Posnania liczy, że również jesienią centrum rowerowego życia przeniesie się w okolice Ronda Rataje i już czeka na poznańskich cyklistów z ciekawą ofertą usług.

– Rower to nie tylko środek transportu, to także bardzo ważny element kultury miejskiej, stylu życia – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu. – Poznań jest miastem przyjaznym rowerzystom i cieszę się, że Posnania ma w tym swój znaczący udział. Liczę, że rowerzystom spodoba się nasza oferta usług i będą chętnie z niej korzystać. Serdecznie zapraszam do Posnanii – dodaje.

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

rzecznik prasowy

Centrum Posnania

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

mobile: +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to centrum handlowo-lifestylowe i największa inwestycja handlowa realizowana obecnie w Polsce i Europie Środkowej o wartości 1,2 mld zł. Jesienią 2016 r., na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni handlowej kompleksową ofertę zaprezentuje 300 lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych marek, w tym 40 wielko i średnio powierzchniowych sklepów, 220 butików, 40 restauracji i kawiarni.

Posnanię wyróżni również ponadstandardowa obsługa klienta i liczne usługi oparte na nowych technologiach. Posnania jest pierwszym obiektem handlowym na świecie zaprezentowanym w technologii wirtualnej rzeczywistości (virtual reality).

Posnania posiada również prestiżowy certyfikat BREEAM Interim z oceną ,,very good”, świadczący o energooszczędności obiektu i dbałości o środowisko. Budowie obiektu towarzyszy modernizacja okolicznych ulic. Koszt inwestycji w rozwój infrastruktury drogowej i uzbrojenie niezagospodarowanego dotąd terenu o powierzchni 60 hektarów sięgnie ponad 100 mln zł.

We wrześniu br. Posnania została uznana za jedną z najlepszych inwestycji handlowych w Europie i otrzymała prestiżową rekomendację organizatorów tegorocznej edycji konkursu „The European Property Awards” odbywającego się w Londynie.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności