Posnania

01.03.2018

Posnania żyje designem

Posnania, to nie tylko wyjątkowa przestrzeń handlowa, ale także inspirujące otoczenie – ciekawa architektura, designerskie meble oraz instalacje i rzeźby europejskich artystów. Międzynarodowe Targi Poznańskie wraz z Miastem Poznań i Posnanią zapraszają mieszkańców i gości targowych do wzięcia udziału w drugiej edycji akcji „Miasto Żyje Designem”, która popularyzuje miejsca z unikatowym wzornictwem.

Po sukcesie zeszłorocznej akcji Międzynarodowe Targi Poznańskie postanowiły kontynuować projekt, który towarzyszy wydarzeniu arena DESIGN. – Pozytywny odbiór akcji nas zaskoczył. Wielu partnerów pytało o możliwość dołączenia do projektu w trakcie jego trwania. W tym roku przygotowaliśmy ofertę, która nie tylko obejmuje zniżki w wybranych punktach biorących udział w projekcie. To także szereg ciekawych wydarzeń, dyskusji, wystaw odbywających się w mieście, z których będą mogli skorzystać zarówno goście targowi, jak i poznaniacy – mówi dyrektor projektu Małgorzata Czubak.

Instalacje i rzeźby europejskich artystów, designerskie meble oraz jedyna w mieście galeria plenerowa tworzą unikatową koncepcję Art Touch w Posnanii.  – W naszym obiekcie można zobaczyć trzynaście dzieł znamienitych twórców, m.in. David’a Mesguich’a, NeSpoon, Tzuri Gueta czy Elise Morin. Jako partner akcji „Miasto Żyje Designem” zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Posnanii i przekonania się, że jest ona funkcjonalnym obiektem, pełnym ciekawej architektury, designerskich mebli oraz instalacji i rzeźb europejskich artystów – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii.

Wycieczki z przewodnikiem odbędą się w weekend 3 i 4 marca, a także w dniach 6 – 10 marca. Zapisy możliwe są pod numerem telefonu 61 628 65 28 oraz mailowo: ppl@posnania.eu.

Miejska Galeria Sztuki

Integralną częścią koncepcji Art Touch jest galeria plenerowa na Alei Komedy, przed wejściem od strony Ronda Rataje. To trzydziestometrowa przestrzeń wystawiennicza, na której prezentowane są wyjątkowe wystawy. Pierwszą były zdjęcia z sesji IN POSNANIA, autorstwa Szymona Brodziaka – światowej sławy fotografa, specjalizującego się w niekonwencjonalnych czarno-białych kampaniach reklamowych. Następnie mieszkańcy miasta mogli zobaczyć historyczne zdjęcia poznańskich neonów. Kolejna ekspozycja prezentowała najlepsze prace konkursu „Inspiruje mnie Frida”, towarzyszącemu wystawie „Frida Kahlo i Diego Rivera. Polski Kontekst” w CK Zamek.

Więcej informacji na stronie www.posnania.eu.

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

 

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

 

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

 

Posnania została wielokrotnie nagrodzona w międzynarodowych konkursach branżowych. Ostatnim wyróżnieniem są nagrody PRCH Retail Awards 2017 w kategoriach: „najlepsze nowe centrum handlowe roku” oraz „kampania otwarcia centrum handlowego roku”, a także dwie złote statuetki ICSC Solal Marketing Awards 2017. Wcześniej Posnania zdobyła wyróżnienia European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Posnania została również doceniona przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016, w którym zdobyła tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year.

 

Posnania jest jednym z dwudziestu czterech obiektów handlowych w kraju zarządzanym przez Apsys Polska – wiodącego operatora branży w Polsce i we Francji.

 

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności