24.12.2018

Prestiżowe wyróżnienia dla Mlekpolu

Spółdzielnia Mleczarska z Grajewa, po raz kolejny,  została doceniona przez Konsumentów oraz środowisko biznesowe.  Złote godło w rankingu Konsumencki Lider Jakości oraz czołowe miejsce w rankingu Złota Setka Rolnictwa to wyróżnienia, które potwierdzają pozycję lidera branży, pod koniec mijającego roku.

To dobry rok dla Mlekpolu. Spółdzielnia z Grajewa może poszczycić się pozycją lidera skupu mleka w Polsce i nowym rekordem na poziomie 1 miliard 800 milionów litrów. Cieszą nas również wszelkie nagrody i wyróżnienia, te, które przyznają eksperci, jak i te, które otrzymujemy od najważniejszych recenzentów naszych produktów, czyli Klientów.–  cieszy się Małgorzata Cebelińska, Dyrektor Handlu Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie.

Najbardziej rozpoznawana marka mleka w Polsce „Łaciate” otrzymała złote godło i tytuł  Konsumenckiego Lidera Jakości 2018 w swojej kategorii. Badanie przeprowadzono pośród konsumentów, którzy jednoznacznie wskazali „Łaciate” jako markę, która najlepiej wpisuje się w ich oczekiwania.

Środowisko biznesowe również docenia Mlekpol i jego dynamiczny rozwój. Już po raz drugi tygodnik Wprost opublikował Złotą Setkę Rolnictwa, w której wyłoniono największe w Polsce firmy branży rolniczej. Mlekpol znalazł się w Platynowej Piątce, największych przetwórców żywności. W rankingu podkreślono polski kapitał Spółdzielni oraz przychody, które w tym roku przekroczyły 4 miliardy złotych.  

Te wyróżnienia, to ważny komunikat, że nasze działania pozytywnie ocenia zarówno rynek, jak i sami konsumenci. W 2019 roku mamy zamiar kontynuować obraną strategię biznesową i intensywnie rozwijać nasze portfolio produktowe. – dodaje Małgorzata Cebelińska.  

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności