Posnania

05.01.2018

Przychodzisz – pomagasz! Każde odwiedziny Posnanii to wsparcie dla WOŚP

Przejażdżka sportowym Mercedesem z byłym kapitanem Lecha Poznań, płyty z autografami Young Stars, spotkanie z artystami musicali James Bond i Dirty Dancing – to wybrane rzeczy, które będzie można wylicytować w Posnanii z okazji 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Posnania po raz kolejny włącza się w pomoc potrzebującym i oprócz licytacji przekaże na konto Fundacji środki za każdą osobę, która w dniu Finału pojawi się w obiekcie.

– Pomaganie nigdy nie było tak łatwe. Wystarczy odwiedzić nasz obiekt w niedzielę 14 stycznia, a my za każde 10 osób przekażemy na rzecz Fundacji 1 zł – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii. – Mam nadzieję, że wszyscy razem przyczynimy się do uzbierania jak największej kwoty na rzecz wyrównywania szans w leczeniu noworodków – dodaje.

Oj będzie się działo!

Z okazji Finału Posnania przygotowała wiele atrakcji. W Forum będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcia, które zostaną zawieszone na specjalnej WOŚP-owej ściance. – W tym szczególnym dniu wszyscy jesteśmy wolontariuszami. Pokażmy całemu światu, że Poznaniacy są hojni i angażują się w pomoc najbardziej potrzebującym – mówi Agnieszka Juszkis. Przez cały dzień będzie można również wejść na lodowisko za symboliczny datek do puszki WOŚP.

Kulminacyjnym punktem będzie licytacja przedmiotów przekazanych przez najemców i partnerów Posnanii. Na godzinę 15:00 w Forum zaplanowano aukcje, w których licytowane będą m.in. przejażdżka sportowym Mercedesem z byłym kapitanem Lecha Poznań – Bartoszem Bosackim, płyty z autografami Young Stars, album ze zdjęciami z sesji IN POSNANIA autorstwa Szymona Brodziaka z jego dedykacją, plakat filmowy i podwójne zaproszenie na premierowy pokaz Nowego Oblicza Grey’a, romantyczna kolacja dla dwojga w restauracji Altana Pałacu Wąsowo, profesjonalny kręgiel wraz z zaproszeniami na bowling koszulka z autografami piłkarzy Lecha Poznań czy miesięczne karnety na basen i siłownię do Harmonia Wellness Club and Pool w Hotelu Andersia. Całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany na rzecz WOŚP.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie www.posnania.eu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została wielokrotnie nagrodzona w międzynarodowych konkursach branżowych. W tym roku zdobyła aż dwie złote statuetki ICSC Solal Marketing Awards. Ostatnim wyróżnieniem są nagrody PRCH Retail Awards 2017 w kategoriach: „najlepsze nowe centrum handlowe roku” oraz „kampania otwarcia centrum handlowego roku”.  Wcześniej Posnania zdobyła wyróżnienia European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Posnania została również doceniona przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016, w którym zdobyła tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności