09.05.2018

Przygotuj rower do sezonu Darmowe serwisy rowerowe w Posnanii

Od 12 maja, przez trzy kolejne soboty, będzie można skorzystać z bezpłatnych serwisów rowerowych przed Posnanią. Przeglądy pozwolą przygotować jednoślady do sezonu rowerowego i czwartej edycji Posnania Bike Parade, która odbędzie się 16 czerwca.

Już od najbliżej soboty, w godzinach od 11:00 do 18:00, rowerzyści będą mogli skorzystać z bezpłatnych serwisów rowerowych, które zostaną zorganizowane przy wejściu głównym od strony ulicy Kórnickiej i przy wejściu od ronda Rataje. – Chcemy zachęcić wszystkich do przygotowania swoich rowerów do sezonu i czwartej edycji Parady, dlatego razem ze sklepem Intersport zorganizowaliśmy darmowe przeglądy rowerowe – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii. W ramach bezpłatnego przeglądu sprawdzone i wyregulowane zostaną hamulce, układ hydrauliczny, napęd i koła.

Go Green!

Posnania Bike Parade to wielkie, kolorowe święto wszystkich rowerzystów, dla których rower jest wyrazem stylu życia. Już czwarty rok z rzędu barwna parada przejedzie ulicami Poznania i zakończy się piknikiem na polanie nad Wartą na poznańskich Ratajach. W tym roku motywem przewodnim jest ponownie hasło Go Green. W sobotę, 16 czerwca, od godziny 11:00, będzie można odbierać pakiety startowe i przygotować się do wspólnego startu, który zaplanowany jest na godzinę 12:00. Początek imprezy odbędzie się na Alei Komedy, przed wejściem do Posnanii. 

Posnania dla rowerzystów

Posnania jest jednym z najbardziej przyjaznych miejsc dla rowerzystów w mieście. Wokół obiektu powstało ponad 6 km ścieżek rowerowych, a wszyscy miłośnicy jednośladów mogą korzystać z zadaszonych parkingów rowerowych, szatni i suszarni dedykowanej rowerzystom oraz dwóch samoobsługowych punktów serwisowych.

Więcej informacji na stronie www.posnania.eu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została wielokrotnie nagrodzona w międzynarodowych konkursach branżowych. Ostatnim wyróżnieniem są nagrody PRCH Retail Awards 2017 w kategoriach: „najlepsze nowe centrum handlowe roku” oraz „kampania otwarcia centrum handlowego roku”, a także dwie złote statuetki ICSC Solal Marketing Awards 2017. Wcześniej Posnania zdobyła wyróżnienia European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Posnania została również doceniona przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016, w którym zdobyła tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year.

Posnania jest jednym z dwudziestu czterech obiektów handlowych w kraju zarządzanym przez Apsys Polska – wiodącego operatora branży w Polsce i we Francji.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności