MyMusic

07.10.2020

Ruszają zapisy na zimowe obozy Young Stars

W południe 6 października ruszyła sprzedaż miejsc na zimowe campy Young Stars. Tygodniowe wyjazdy to okazja do bliższego kontaktu z gwiazdami, a jednocześnie możliwość rozwoju talentów wokalnych i tanecznych. Zainteresowani mają do wyboru dwie formy uczestnictwa.

Projekt Young Stars na trzy zimowe turnusy – od 23 stycznia, 6 i 13 lutego – zaprasza chętnych w wieku 11-20 lat. Ambasadorami tygodniowych obozów są Sylwia Lipka, Kaja Jabłońska, Agata Gładysz, Olivia Klinke, Sandra Czuraj, Julia Bińczyk, Marianne, TKM, obi, Bartek Kaszuba, Aleksander Kępka i K.Pi.

Zamiast równoległych dotąd dwóch grup, wszyscy większość czasu spędzają razem. Mają jednak możliwość wyboru zajęć, w których chcą wziąć udział. Wariant „fanowski” oznacza więcej luźnego czasu z Ambasadorami i zajęcia specjalne w wersji podstawowej. Natomiast w wersji #waytoyoungstars jest zdecydowanie więcej zajęć wokalnych i tanecznych, a spotkania z Ambasadorami służą pogłębianiu pasji. Obozowicze mają też możliwość zdobycia debiutanckiego singla i klipu, a nawet zagrania supportu na koncercie.

Wśród Ambasadorów jest Aleksander Kępka, który w zeszłym roku właśnie na zimowym campie wygrał singiel i teledysk. W ostatni piątek (2 października) zaprezentował swój debiutancki singiel "Toksyczny". W ciągu roku Kępka dołączył już do projektu Young Stars i nagrał wspólnie z innymi młodymi artystami płytę #bootcamp. Ten spory sukces sprawił, że nowy Ambasador i jest doskonałym przykładem na artystyczną efektywność obozów.

Zimowe campy wracają do ośrodka Azalia w Węgierskiej Górce na Żywiecczyźnie, gdzie, oprócz programu, uczestnikom odpowiada malownicze położenie wśród gór.

W czasie obozów przestrzegane są wszystkie zasady wprowadzone w związku z sytuacją pandemiczną. To, że wzmożone zasady sanitarne można połączyć z dobrą zabawą, pokazały letnie campy Young Stars. Młodzież uczestniczyła w 10-dniowych obozach już od końca czerwca. Oprócz wersji „ogólnych” powodzeniem cieszyły się wyjazdy z konkretnymi artystami: Sylwią Lipką (fani artystki wypełnili aż 3 turnusy), Weroniką Juszczak i Bartkiem Kaszubą. Ośrodek Invest w Smardzewicach przez dwa letnie miesiące tętnił rytmem Young Stars.

- To było mnóstwo zajęć i spotkania z gwiazdami projektu – podsumowuje Magda Swornowska, Young Stars Camp Manager - Campy #waytoyoungstars to wyjątkowa szansa dla utalentowanych osób, które chcą spełniać marzenia związane ze śpiewaniem. Pod okiem specjalistów uczyli się czegoś więcej, a w specjalnym talent show mogli wygrać coś, czego się nawet nie spodziewali – nagranie debiutanckiego klipu i singla! Na długo wyczekiwane przez fanów indywidualne campy z Weroniką Juszczak, Sylwią Lipką oraz Bartkiem Kaszubą artyści sami przygotowali program i zajęcia. Praktycznie cały czas spędzali z fanami – opisuje Swornowska.

Muzycznym śladem po udanym lecie jest przede wszystkim utwór „Zanim będziemy dorośli” nagrany przez 12-osobowy Young Stars Team, czyli Ambasadorów campów, którzy przez tydzień pracowali wspólnie nad powstaniem płyty #bootcamp z 10 nowymi utworami.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności