Komputronik

31.05.2019

ŚLUB IDEALNY?

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ W ŻYCIU

Ślub i wesele – to jeden z najważniejszych dni w życiu. Zanim młoda para powie sobie sakramentalne „tak” musi zmierzyć się z organizacją i przygotowaniem wesela. Wybór miejsca i menu, orkiestry lub DJ’a, stworzenie listy gości oraz znalezienie wymarzonej kreacji – to najważniejsze zadania nowożeńców. Jednym z udogodnień jest przygotowanie listy prezentów, która będzie pomocna zarówno dla młodej pary jak i zaproszonych gości.

Co raz częściej przy organizacji wesela młode pary decydują się na skorzystanie z fachowej pomocy konsultantów ślubnych, którzy oferują kompleksową obsługę imprezy. Dla tych, którzy wolą jednak samemu zadbać o przygotowania, Komputronik przygotował użyteczne narzędzie, które pozwoli w stworzeniu wymarzonej listy prezentów. – Jednym z najpopularniejszych prezentów ślubnych jest wręczenie gotówki. Często jednak goście nie wiedzą, ile powinni przekazać młodej parze, dlatego wolą obdarować nowożeńców prezentem – mówi Katarzyna Myszkowska, właścicielka agencji ślubnej MustBeLove. – Wybór właściwego prezentu nie jest łatwym zadaniem. W przypadku nietrafionego upominku problem ma zarówno obdarowujący jak i obdarowani, dlatego zawsze zachęcamy państwa młodych do wcześniejszego przygotowania listy prezentów i wysłania jej do zaproszonych gości – dodaje Myszkowska.

Komputronik, na swojej stronie internetowej, stworzył specjalną funkcjonalność, która pozwala na łatwe i szybkie stworzenie wymarzonej listy prezentów. Wystarczy wejść na stronę wybranego produktu i dodać go do listy. W kolejnym etapie można dowolnie ją nazwać i udostępnić bliskim. Dzięki powiązaniu z kontem można sprawdzić, które produkty zostały już kupione, a które nadal pozostają na liście.

Pomysły i inspiracje na ślubne prezenty oraz poradniki można znaleźć na stronie www.komputronik.pl/lp/przygotowanie-do-slubu/#!#hrefWedding

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@komputronik.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności