Tubądzin

05.09.2019

Światowa premiera ponad 40 nowości Ceramiki Tubądzin na targach Cersaie w Bolonii

Na jednej z najważniejszych imprez branżowych na świecie, International Exhibition of Ceramic Tile and Bathroom Furnishings (Międzynarodowych Targach Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek) dwie polskie firmy z długą tradycją wspólnie zaprezentują premiery swoich luksusowych produktów, w dniach 23-27 września 2019 r.

Ceramika Tubądzin po raz kolejny pokaże światu na targach w Bolonii nowości ze swojej oferty. Tym razem postawiła także na współpracę z polską firmą meblową z 50-letnim stażem. Wspólnie z ernestrust zagospodaruje 200m2 stoiska, na których stworzy „Ceramic Home by ernestrust” – przestrzeń, w której zwiedzający obejrzeć będą mogli kuchnię oraz propozycję baru i garderoby w sypialni – wszystkie meble zostaną obłożone wielkoformatowymi płytami ceramicznymi Tubądzin.

Targi w Bolonii to dla nas zawsze ogromna przygoda. Z jednej strony śledzimy światowe trendy w designie, rozwiązania technologiczne oraz nowe pomysły w aranżacji wnętrz. Z drugiej pokazujemy, że w żadnej z powyższych cech nie ustępujemy najbardziej znanym zagranicznym firmom, a wielokrotnie jesteśmy od nich bardziej innowacyjni. W tym roku cieszymy się światową premierą 40 nowych wzorów, zaprosiliśmy także do współpracy ernestrust, firmę z ogromną tradycją, która produkuje meble dla najbardziej wymagających klientów. Wspólnie stworzyliśmy projekt ekspozycji Ceramic Home by ernestrust pokazując, że płytki Tubądzin rzeczywiście wspaniale sprawdzają się także jako wysokiej klasy okładzina meblowa. Jestem przekonany, że zarówno nasi obecni jak i przyszli partnerzy handlowi docenią nowe kolekcje. Wierzę, że targi zaowocują cennymi kontaktami biznesowymi oraz nowymi zamówieniami.mówi Amadeusz Kowalski, wiceprezes Grupy Tubądzin.

Wśród 40 propozycji nowych wzorów znajdzie się ponad 20 propozycji dla płytekwielkoformatowych. Z kolei wśród nowych wzorów przeznaczonych do przestrzeni łazienkowej, Tubądzin pokaże światowe premiery czterech kolekcji Macieja Zienia – GLEAM, LUCID, SOCRIA I SHEEN (wszystkie w formacie 33 x 90 cm).

Ernestrust to firma, która nie boi się wyzwań. Wręcz przeciwnie! Zdecydowaliśmy się na współpracę z Grupą Tubądzin, ponieważ była to dla nas kolejna możliwość zaprezentowania autorskich rozwiązań, nowoczesnego i eleganckiego wzornictwa oraz perfekcji w dbałości o każdy szczegół. Kuchnia Q7 zaprojektowana na Targi Cersaie w Bolonii z frontami ceramicznymi grupy Tubądzin to nasze innowacyjne rozwiązanie, które na pewno przykuje uwagę nie jednego odwiedzającego.– mówi Patryk Rust, współwłaściciel firmy.

Kuchnia z kolekcji Q7 to awangardowa propozycja dla indywidualistów, w której na szczególną uwagę zasługuje pokrycie wszystkich elementów meblowych wielkoformatowymi płytami gresowymi. Czysta, elegancka forma wydobyta zostanie m.in. dzięki połyskującej, ponadczasowej czerni płytek ceramicznych z kolekcji Black Pulpis Macieja Zienia. Znajdzie się ona na frontach wysokiej zabudowy, przez co meble stworzą dyskretną powierzchnię, sprawiającą wrażenie kamiennej ściany.

W ekspozycji zobaczymy również różową płytkę Polvere z kolekcji Cielo e Terra, którą wyłożona zostanie kuchenna wyspa. Klimat całości dopełnią akcenty różowego złota w postaci uchwytów wyspy oraz ażurowego regału, którego plecy wypełnia miedziane lustro. Zapraszamy wszystkich do podziwiania efektu końcowego ekspozycji na stoisku nr 15, w hali E20.

 

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty irozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2018 firma sprzedawała swoje produkty do 40 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in.   Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

Targi Cersaie to najważniejsza międzynarodowa impreza prezentująca rozwiązania wykorzystujące płytki ceramiczne w różnych przestrzeniach oraz przybliżająca najnowsze trendy w wyposażeniu łazienek. Co roku spotykają się na niej projektanci, architekci, inwestorzy, kupcy, wszyscy zainteresowani rozwojem branży łazienkowej oraz wykorzystaniem płytek ceramicznych w różnych przestrzeniach. O znaczeniu tego wydarzenia świadczy obecność ponad 112.000 uczestników, z których połowa to goście zagraniczni oraz 840 wystawców, z czego 314 spoza Włoch. Najbardziej znani światowi producenci prezentują swoje kolekcje płytek ceramicznych każdej wielkości, a także tapet, powierzchni drewnianych, mebli łazienkowych, pryszniców, saun, wanien, kranów i armatury łazienkowej.

Firma ernestrust jest ekspertem w dziedzinie tworzenia wnętrz kuchennych w segmencie premium z 50-letnim doświadczeniem. Projektanci firmy wierzą, że kuchnia to coś więcej niż pomieszczenie – to serce domu wypełnione codziennością, ciepłem i emocjami jego mieszkańców. Wizją firmy ernestrust jest tworzenie wnętrz kuchennych dla ludzi wymagających, ceniących sobie profesjonalizm. Stawia ona na ponadczasowy design, który przez swoją użyteczność staje się elementem funkcjonalnym kuchni oraz precyzję wykonania przy użyciu najwyższej klasy materiałów, których eksperci firmy poszukują na całym świecie. Ernestrust wierzy, że połączenie tych wszystkich elementów tworzy wyjątkowe miejsce. Miejsce, od którego zaczyna się najważniejsza przestrzeń na świecie - własny dom. 0d 50 lat firma podąża za nowoczesnymi rozwiązaniami jednocześnie łącząc wieloletnią tradycję z innowacyjnością. Wnętrza kuchenne oferowane przez ernestrust to połączenie wyjątkowości, indywidualizmu, nowoczesnego i eleganckiego wzornictwa oraz perfekcji zachowanej w dbałości o najmniejszy szczegół i detal.

 

Kontakt dla mediów:

Agata Grenda

rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin

 tel. kom. + 48 608 558 405

agata.grenda@tubadzin.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności