Schur Flexibles Poland

23.06.2016

Poznańska marka wyróżniona za innowacyjne rozwiązania. Schur Flexibles Poland z nagrodą Luminatus

Wiodący producent opakowań giętkich firma Schur Flexibles Poland została uhonorowana za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w swoich produktach. Nagrodę odebrał prezes firmy dr Marek Pawlak na gali Luminatus w Warszawie.

Firma została doceniona za jeden ze swoich podstawowych produktów – worek z laminatu z nadrukiem fleksograficznym, który jest na co dzień wykorzystywany w produktach sypkich, higienicznych i cukierniczych. – Największe zalety naszego opakowania to przede wszystkim możliwość jego wielokrotnego otwarcia i zamknięcia, kontrola porcji oraz ochrona przed promieniowaniem UV – mówi dr Marek Pawlak, prezes firmy.

Nagrody Luminatus, przyznawane przez Bloomberg Businessweek Polska, zostały wręczone już po raz drugi. Zostają nimi uhonorowani przedsiębiorcy i produkty, które odznaczają się największą innowacyjnością i przyczyniają się do rozwoju polskiej gospodarki.

Schur Flexibles Poland istnieje na polskim rynku od 1996 r. Należy do globalnej grupy kapitałowej Schur Flexibles Group. Specjalizuje się w produkcji opakowań do branży higienicznej, spożywczej i tytoniowej, z których na co dzień korzystają konsumenci na całym świecie. Oferuje wysokiej jakości nadruk fleksograficzny oraz dwu – i trzywarstwowe laminaty w technologii bezrozpuszczalnikowej.

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

mobile: +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności