Komputronik Biznes

25.11.2019

Sebastian Pawłowski wiceprezesem Komputronik S.A.

Sebastian Pawłowski objął stanowisko wiceprezesa zarządu Komputronik S.A. Będzie odpowiedzialny za rozwój sprzedaży do klientów biznesowych, a także będzie aktywnie uczestniczył w procesie ewolucji jej strategii. Zmiana wynika z integracji potencjałów spółek należących do Grupy Komputronik.

Sebastian Pawłowski z branżą IT związany jest od 2002 roku. Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej, na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki. Posiada wieloletnie doświadczenie na rynku IT, w zakresie sprzedaży, realizacji oraz utrzymania projektów informatycznych. Karierę zawodową rozpoczął od pracy serwisanta, następnie wdrożeniowca, Product Managera, aż po osobę zarządzającą zespołami oraz spółkami.

Współpracował z Prokom Software SA, następnie swoją ścieżkę kariery kontynuował pracując dla integratorów IT: EMAX SA, Winuel SA i Sygnity SA. W tym okresie odpowiedzialny był za wsparcie sprzedaży, realizację oraz prowadzenie projektów dla instytucji finansowych i ubezpieczeniowych, zarządzanie zespołem oraz produktami zarządzania dokumentów i optymalizacji procesów biznesowych.

Do Komputronik dołączył w 2008 roku. Jego głównym zadaniem był rozwój sprzedaży i wdrożeń rozwiązań procesowych. Od 2012 roku zajmuje stanowiska zarządzające w spółkach należących do Grupy Komputronik prezesa Movity, a od 2016 roku wiceprezesa Komputronik Biznes.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@komputronik.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności