MyMusic

12.05.2020

Setki raperów w konkursie StoproRap

  Ponad pół tysiąca raperów zgłosiło się w tydzień do konkursu wydawnictwa StoproRap. Wybrany spośród debiutantów zwycięzca podpisze z labelem należącym do MyMusic kontrakt warty 100 000 zł.

Konkurs został zapowiedziany wraz z informacją o kwietniowym przejęciu wytwórni przez MyMusic. Nabór zgłoszeń ruszył 5 maja, a ledwie tydzień później jest już 532 chętnych (stan na 11 maja) na kontrakt ze StoproRap. Konkurs będzie trwał dopóki nie zostanie wybrany jeden artysta, który dołączy do grona muzyków wydawnictwa.

Udział wziąć może każdy, kto nie ma wydanego więcej niż jednego legalnego albumu. Do zgłoszenia wystarczy track wgrany na serwis streamingowy typu YouTube czy SoundCloud, a nagranie może mieć formę niepubliczną. Propozycje należy wysyłać na adres demo@stoprorap.pl.

Produkcje będą oceniane przez osoby pracujące w StoproRap. Swój głos będzie miał także DJ Decks. Jeden z najpopularniejszych DJ-ów i producentów w kraju jest pierwszym artystą, który związał się z nową odsłoną StoproRap.

Jedyny obecnie polski label hip-hopowy z własną dystrybucją fizyczną i cyfrową zapowiada więcej takich, jak obecny, konkursów. Jednak nie będą one odbywać się zbyt często. Według planów, StoproRap podpisze jeden kontrakt z debiutantem na rok

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności